Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Radi by sme sa s vami podelili o dôležité oznámenie! Teraz všetky národy vo War Thunder budú mať svoju vlastnú pobočku pozemných síl. V aktualizácii 1.85 predstavíme taliansky výskumný strom pozemných vozidiel a tak čoskoro budete môcť zažiť výnimočnú originalitu talianskych tankov a obrnených vozidiel!

Máme velké oznámení! Už brzy budou mít všechny národy ve War Thunderu svůj vlastní strom bojových vozidel. V aktualizaci 1.85 se do hry dostane italský strom bojových vozidel, a vy si tak již brzy budete moci vyzkoušet originální italské tanky a obrněná vozidla!

Stroje na začátku a uprostřed stromu jsou vám možná již známé - například P40, který naši hráči znají. Najdete tu ale i nezvyklejší kousky, jako třeba samohybné dělo Breda 501 s velmi silným kanónem, který je ale omezen ve vodorovném směru: vozidlo je postaveno na šasi třínápravového náklaďáku.

Na vyšších úrovních najdete obrněná auta s bezzákluzovými děly, extrémně účinné samohybné protiletadlovky a tanky, které se svou bojovou efektivitou vyrovnají tankům ostatních národů ve hře.

Italská obrněná vozidla opět rozvíří vody pozemních bitev ve War Thunderu - už se italských bojových vozidel nemůžete dočkat? Tak na nic nečekejte a staňte se jedním z prvních testerů!

 

 

Prví hráči na testovanie talianskych obrnených vozidiel budú tí, ktorí prichádzajú vlastniť jeden z talianskych balíčkov pozemných vozidiel - môžete sa tiež stať jedným!

Pre-order - Semovente 105/25 Pack
Pre-order - Semovente 105/25 Pack
The Kit Includes:
 • Semovente 105/25 M43 G.C. "Leoncello" (Rank 3, Italy);
 • 1,000 Golden Eagles;
 • 7 days of premium account;
 • Pre-order bonus: unique “Dachshund” decal;
 • Pre-order bonus: unique “Triarius” title.
P40 Leoncello
P40 Leoncello
The Kit Includes:
 • Tank: P40 Gruppo Corazzato "Leoncello" (Rank 2 Italy);
 • 7 days of premium account;
 • 1,000 Golden Eagles;
 • "Breda Mod. 38 machine gun" 3D decoration.
M26 Pershing Ariete
M26 Pershing Ariete
The Kit Includes:
 • Tank: M26 Pershing Ariete (Rank 4 Italy);
 • 7 days of premium account;
 • 1,000 Golden Eagles.
 • 34.99
 • Store

 

Staňte sa vlastníkom balíka predobjednávky práve teraz alebo počkajte na úlohy, ktoré sú potrebné na pripojenie k testerovým tímom. Nenechajte si ujsť vašu šancu získať predobjednávacie bonusy a prístup do testeru tímu v budúcej aktualizácii.

Balík s týmito tromi balíkmi bude k dispozícii aj so zľavou 30% do 6. decembra/prosinec !

"Italian Armored" bundle -30%
The Kit Includes:
 • Pre-order - Semovente 105/25 Pack;
 • P40 Leoncello Pack;
 • M26 Pershing Ariete Pack.

Prémia Semovente 105/25 M43 G.C. nádrž a predobjednávky, budú pridané do vášho účtu s vydaním aktualizácie 1.85.

Máte už jednu? Potom ste už testerom!
PS4

Prehrávače PS4 budú môcť zakúpiť produkt Semovente 105/25 M43 G.C. po uvoľnení aktualizácie. P40 Leoncello a M26 Pershing Ariete sú už k dispozícii na zakúpenie.
Xbox ONE

Hráči Xbox ONE budú môcť kúpiť vyššie uvedené balíky po vydaní aktualizácie 1.85.

 

 

 

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

01 August 2020

Od 7.8.2020 od 13:00 do 31.8.2020 do 13:00

Získejte hvězdy⭐ plněním úkolů maratonu. Čím více hvězd získáte, tím víc cen dostanete: prémiové a eventové stroje, speciální emblémy ze série "Mýtická stvoření" a dekorace "Zbraně"!

 

Explore the Story

27 May 2020

S vydáním aktualizace War Thunderu “Starfighters” začínáme s betatestem italského námořnictva - Regia Marina! Během testování bude testerům k dispozici výzkum i nákup italských plavidel bez omezení - testerem se rozumí hráč, který splnil speciální úkoly, nebo si koupil alespoň jeden z balíčků, které s sebou nesou přístup k testování.

Explore the Story

26 May 2020

WAR THUNDER PŘEDSTAVUJE velkou aktualizaci „Starfighters“

Představujeme War Thunder: Starfighters, zbrusu novou velkou aktualizaci, která přináší italské námořnictvo, japonské vrtulníky, několik ikonických proudových letadel, včetně slavné rodiny F-104! Čekají na vás nová bojová vozidla, přepracované mapy a mnoho vylepšení, oprav a spousta dalších překvapení!

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

07 June 2020

Silně modernizovaný sovětský „veterán“ s cílem zvýšit jeho palebnou sílu. Seznamte se s novým svazovým strojem - BMP-2M Berežok s novými PTŘS, které mohou být vypuštěny po dvou.

Explore the Story

25 May 2020

USS Cleveland je americký lehký křižník z druhé světové války a zároveň vedoucí loď vůbec nejpočetnější třídy lehkých křižníků. Již brzy dostanou kapitáni War Thunderu do rukou šanci převzít velení nad touto americkou válečnou lodí, která do hry dorazí v aktualizaci Starfighters!

Explore the Story

23 May 2020

Su-7B byl vyvinutý jako nový typ bitevníku - stíhací bombardér. Sovětský svaz dostane v nadcházející aktualizaci nové bitevní letadlo - první proudový letoun ze slavné bitevní rodiny Suchojů!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info