Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie
×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 76

Piloti a tankisté,

je tu další kolo otázek a odpovědí s producentem War Thunderu Vjačeslavem Bulannikovem!

 

Letectvo:

Otázka: Francouzi dostavěli a používali He-177 A-3 ve společnosti SNCASE. Objeví se ve hře toto letadlo ve formě prémiového, nebo eventového stroje? Nebo He-274, který také Francouzi dostavěli a používali?

Odpověď: He-274 nebyl využíván jako bombardér, takže to není moc pravděpodobné. Dát He-177 Francii by znamenalo dát to stejné Američanům a Angličanům, kteří toto letadlo také zkoušeli a používali. Momentálně to neplánujeme. Nechme Němce užívat si své bombardéry He-177 na které tak dlouho čekali.

Otázka: Na 6. úrovni je mnoho moderních strojů, ale ve hře stále chybí spousta důležitých letadel z 2. sv. války jako B-26 Marauder, P-51B/C, Avro Manchester, Fairy Battle, Westland Lysander, Boulton Paul Defiant a další, jako například různé bombardovací verze Mosquita a první stíhací verze Blenheimu. Plánujete stále tato letadla do hry přidat?

Odpověď: Žádný z uvedených strojů nevylučujeme.

Otázka: Je možné dát Itálii Fiat G.59? Měl kanónovou výzbroj a motor Rolls Royce Merlin. Třeba jako prémiový stroj?

Odpověď: Podle našeho průzkumu byla postavena jen kanónová maketa pro Sýrii. Nemáme k dispozici jasný důkaz, že kanónová verze opravdu existovala. Na některých syrských fotkách jsou vidět kulomety. Letadlo bylo používané hlavně jako výcvikové a bylo vyzbrojeno dvojicí kulometů Breda, což je na danou úroveň slabota. Na tuto úroveň plánujeme jiná zajímavá prémiová letadla.

Otázka: Model německé P-47 nevypadá korektně. Kořistní německé P-47 byly verze "Razorback", neměly kapkovitý překryt kabiny. Plánujete to opravit?

Odpověď: Provedeme to spolu s nevyhnutelnou grafickou aktualizací modelů P-47. Hráči i vývojáři chtějí mít ve hře předchozí "Razorback" verzi.

Bojová vozidla:

Otázka: Uvidíme další samohybné protiletadlovky na středních úrovních jako AMX-13 DCA (dvojitý 30mm) a Typ 61 SPAAG? Japonsko i Francie by si definitivně zasloužily více samohybných protiletadlovek.

Odpověď: Bohužel jsme při průzkumu informací a materiálů o těchto vozidlech narazili na problémy, ale jejich přítomnost ve hře zatím nevylučujeme. Japonský prototyp s univerzálním 76mm dělem vypadá zajímavě.

Otázka: Plánujete přidat další americké těžké tanky (třeba jako prémiové)? Stále chybí T26E5, 155mm T30 a další.

Odpověď: Ano, plánujeme přidat další americké těžké tanky, alespoň dva. Které to jsou, to vám zatím neřekneme :).

Otázka: Japonským bojovým vozidlům na 5. a 6. úrovni chybí spousta vozidel, která by šla implementovat, ale také i spousta variant jako STB-2/3/4/5 a 6 prototypy, dále pak Typ 74 B až F a verze Typu 74 G/Kai, které by všechny šly oddělit od stávajících tanků STB-1 a Typ 74. Plánujete implementovat více variant těchto strojů? Třeba nějaký model STB jako prémiový stroj 5. úrovně?

Odpověď: Bohužel o těchto strojích neexistuje dostatek informací a to ani obrazových; celé to navíc komplikuje fakt, že si jsou tyto tanky velmi podobné. Z tohoto důvodu zatím nad přidáním dalších variant neuvažujeme.

Toto jsou otázky od maďarské komunity:

Otázka: Existuje šance, že ve hře uvidíme maďarské stroje? Pokud ano, tak v jakém tech. stromu je najdeme?

Odpověď: Šance existuje, spíše ve formě jednotlivých strojů, nebo s prémiovým statusem u jiných národů.

Otázka: Plánujete implementovat systém odklonění PTŘS?

Odpověď: Nad něčím takovým přemýšlíme.

Otázka: Má hra technické omezení, které by zabraňovalo implementaci přídavného spalování?

Odpověď: Pokud víme, tak ne.

Otázka: Můžeme čekat brzy funkci přetáčení nazpět v záznamech?

Odpověď: "Brzy" - nepravděpodobně.

Otázka: Plánujete do hry dostat tzv. "nultou úroveň", ve které by byly stroje z 1. sv. války a meziválečného období?

Odpověď: Momentálně takové plány nemáme.

Otázka: Je plně vymodelována balistika letecké i pozemní munice?

Odpověď: Pro naše účely je vymodelovaná dostatečně, když vezmeme v potaz, že v jedné bitvě může být v jeden moment počítáno několik tisíc střel.

Otázka: Jak přesně se počítá aktivita v bitvě? Mezi hráči koluje spousta mýtů a legend.

Odpověď: Používáme poměrně komplikovaný výpočet, ale zjednodušeně řečeno je aktivita v bitvě úměrně závislá na počtu získaných bodů a neúměrně závislá na času trvání celé bitvy.

Otázky můžete pokládat v angličtině na našem oficiálním fóru v sekci "Otázky na tým".

ZDROJ: www.WarThunder.com

DISKUTUJ: na fóre


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

26 October 2022

Nová, finská větev švédského tech. stromu - letadla i bojová vozidla, včetně Leopardu 2A6! Více než 50 nových a aktualizovaných strojů, namátkou s dlouho očekávaným americkým vozidlem M1A2 SEP s modifikací TUSK, protiletadlovým vozidlem s TOR-M1 a ikonickou japonskou bitevní lodí Fusó! Kromě toho dvě nová mapy: "Arktida" a "Skalnatý kaňon" a jako vždy dlouhý seznam oprav chyb a menších změn! Připravte se na aktualizaci "Fire and Ice"!

Explore the Story

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

14 December 2023

Představujeme Air Superiority!

Rok 2023 zakončíme stylově s úžasnou velkou aktualizací Air Superiority. Několik států dostalo špičkové stíhačky, mezi něž patří F-15, Su-27 a J-11, Mirage 4000 a JAS39. Zavedli jsme VIII. úroveň pro bojová vozidla a následně i nové tanky: M1A2 SEP2, Leopard 2A7V, T-90M, VT-4A1, Strv 122B+ a Challenger 3 (TD)! Spojené státy dostanou skvělou loď USS Roanoke a několik dalších lodí za jiné národy, zatímco je tu pro letadla mapa Sopečné údolí, zasazená do krásné krajiny ruského poloostrova. Byla také přidána možnost používat univerzální zálohy během bitvy a výukové mise pro používání leteckých střel a přepracovali jsme grafiku všech typů ohně pro vozidla a hořící budovy, aby vypadaly obecně lépe.

Explore the Story

19 September 2023
Bylo implementováno velké množství bojové techniky, oprav a očekávaných doplňků z časového plánu! Stěžejní letouny: F-16C Block 50, Barak II a MiG-29SMT a stíhačky pro další země. Itálie získala maďarskou větev, která zahrnuje 11 bojových vozidel počínaje Csabou a konče KF41, jakož i 3 vrtulníky. První jihokorejské vozidlo VIDAR, které přichází jako exportní varianta používaná v Norsku, přichází také do švédského stromu! Vylepšeny byly také vizuální efekty větru, kouře, detonací munice a další, přibyla VI. úroveň pro oceánská plavidla a 3 prémiové bitevní lodě. Jsou zde také dvě nové mapy, včetně návratu "Testovacího areálu - 2271".
Explore the Story

07 March 2023
První plavidla francouzského námořního stromu, nové a aktualizované grafické efekty a optimalizace datové struktury spolu s vystřelovacími sedadly pro vybrané moderní proudové letouny. Mezi 43 novými i modernizovanými modely bojové techniky nelze nezmínit skutečného obra - Char2, obratný vrtulník AH-6M "Little Bird" nebo první francouzský lehký křižník Duguay-Trouin!. Kromě toho všeho zimní verze mapy "Seversk", nová mapa pro fanoušky letadel - Pyreneje, a jako vždy mnoho vylepšení a oprav! Přivítejte aktualizaci "Sky Guardians"!
Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info