Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Před nějakou dobou jsme publikovali devblog o zavedení systému hodnocení do automatických turnajů. Zatímco čtete tyto řádky, účastníci turnajů získávají své body hodnocení a tvoří žebříčky napříč herními módy - to nám dovolilo vytvořit systém "War Thunder ligy" - sestavy turnajů rozdělené do tří divizí podle turnajového hodnocení hráčů.

 

Divize War Thunder ligy

Každá ze tří divizí je založena na určitém rozpětí hodnocení hráčů, podle kterého se dá určit zkušenost a dosavadní úspěchy daného hráče. Tento systém má za cíl znemožnit setkání zkušených hráčů s nováčky v jedné hře.

 

Hraní “War Thunder ligy” ovlivní vaše osobní hodnocení a dovolí vám přesun mezi jednotlivými divizemi:

 • BRONZOVÁ War Thunder liga III — startovací divize ve které najdete hráče s minimálním hodnocením jak dělají své první krůčky. V jedné sezóně proběhne v této divizi více než 200 turnajů s celkovým fondem cen v hodnotě přes 75 000 Zlatých orlic
 • .
 • STŘÍBRNÁ War Thunder Liga II — divize pro zkušenější hráče s průměrným turnajovým hodnocením. Více než 250 turnajů a fond cen v hodnotě přes 450 000 Zlatých orlic za sezónu.
 • ZLATÁ War Thunder liga I — vrcholná divize pro hráče s vysokým hodnocením. top division for players with the high rating. Více než 250 turnajů a fond cen v hodnotě přes 1 200 000 Zlatých orlic za sezónu.

Probíhající automatické turnaje jsou vaší kvalifikační vstupenkou do začátku “War Thunder ligy”. Získávejte body už teď, ať můžete začít v jiné, než Bronzové divizi.

Začátek turnajů ve všech třech divizích plánujeme na konec března. Tyto turnaje nahradí prakticky všechny stávající automatické turnaje s výjimkou leteckých závodů a námořních turnajů.

Sezóny War Thunder ligy

Každá sezóna je tvořena týdenními fázemi a trvá 3 měsíce. Na konci každé sezóny “War Thunder ligy” proběhne grandfinále, ve kterém budou určeni vítězové každé sezóny. Všichni hráči, kteří se zaregistrují do libovolného turnaje poprvé, získají bonus ve formě 1000 bodů. Díky tomu budou moci začít hrát ve Stříbrné divizi War Thunder ligy.

 

Turnaje War Thunder ligy budou probíhat na různých serverech a v různých časových oknech (zónách):

 • Dálný východ, RU server, od 07:00 UTC do 12:00 UTC.
 • Evropa, EU server, od 17:00 UTC do 21:00 UTC.
 • Amerika, US server, od 22:00 do 02:00 UTC.

Hráči si mohou vybrat libovolný turnaj podle serveru a časového okna bez dalších omezení.

Pravidla War Thunder ligy

 • Základní pravidla War Thunder ligy se řídí dle pravidel individuálních turnajů které v dané sezóně probíhají;
 • V průběhu sezóny se hráči v závislosti na svém osobním hodnocení mohou bez omezení přesouvat mezi divizemi;
 • V průběhu sezóny může hráč změnit název týmu, který ale musí podléhat turnajovým pravidlům na tss.warthunder.com;
 • Organizátoři Ligy mohou každou sezónu měnit pravidla Ligy, rozpětí hodnocení pro rozřazení do divizí a fond cen;
 • Na konci každé sezóny vyhlásí organizátoři Ligy rozvrh a pravidla grand-finále divizí.

Turnajové módy a formáty:

 • Letecké turnaje ve Zjednodušených, Realistických a Simulátorových bitvách ve formátech 1 vs 1, 2 vs 2 a 4 vs 4;
 • Tankové turnaje ve Zjednodušených, Realistických a Simulátorových bitvách ve formátech 1 vs 1, 2 vs 2 and 4 vs 4;
 • Kombinované turnaje ve Zjednodušených a Realistických bitvách ve formátu 4 vs 4.

V budoucnu plánujeme přidat námořní turnaje ve Zjednodušených a Realistických bitvách.

Typy turnajů ve War Thunder lize:

 • Náhlá smrt (Single elimination) - pro turnaje 1 vs 1;
 • Náhlá smrt se skupinovou fází - pro turnaje 1 vs 1;
 • Dvojité vyřazení (Double elimination) se skupinovou fází - pro turnaje 1 vs 1 a 2 vs 2;
 • Švýcarský turnajový systém - pro turnaje 1 vs 1, 2 vs 2 a 4 vs 4.

 

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

26 October 2022

Nová, finská větev švédského tech. stromu - letadla i bojová vozidla, včetně Leopardu 2A6! Více než 50 nových a aktualizovaných strojů, namátkou s dlouho očekávaným americkým vozidlem M1A2 SEP s modifikací TUSK, protiletadlovým vozidlem s TOR-M1 a ikonickou japonskou bitevní lodí Fusó! Kromě toho dvě nová mapy: "Arktida" a "Skalnatý kaňon" a jako vždy dlouhý seznam oprav chyb a menších změn! Připravte se na aktualizaci "Fire and Ice"!

Explore the Story

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

07 March 2023
První plavidla francouzského námořního stromu, nové a aktualizované grafické efekty a optimalizace datové struktury spolu s vystřelovacími sedadly pro vybrané moderní proudové letouny. Mezi 43 novými i modernizovanými modely bojové techniky nelze nezmínit skutečného obra - Char2, obratný vrtulník AH-6M "Little Bird" nebo první francouzský lehký křižník Duguay-Trouin!. Kromě toho všeho zimní verze mapy "Seversk", nová mapa pro fanoušky letadel - Pyreneje, a jako vždy mnoho vylepšení a oprav! Přivítejte aktualizaci "Sky Guardians"!
Explore the Story

20 December 2022

Zbrusu nová letadla 4. generace VIII. úrovně s ikonickou trojicí F-16, MiG-29 a Tornado! Výběr více než 40 nových a aktualizovaných modelů letadel, bojových vozidel a plavidel. Nové modely lodních osádek s přepracovaným hlasovým doprovodem pro námořní události, mechanika odhazování palivových nádrží, dvě nové mapy a jako vždy dlouhý seznam oprav chyb a menších aktualizací a změn! Připravte se, do War Thunderu dorazili vrcholní predátoři!

 

Explore the Story

28 October 2021

Naše nejnovější velká aktualizace "Ground Breaking" přináší mnoho vylepšení ve všech oblastech hry! Včetně nových map, grafických efektů a různé nové bojové techniky - a nesmíme zapomenout na náš nový herní národ - Izrael! V současné době hostí prémiový Spitfire LF Mk.IXe a A-4E. Největší novinkou této aktualizace je samozřejmě terramorfing - bomby, děla velké ráže a tanky s radlicemi nyní mohou upravovat a tvarovat terén a měnit průběh bitvy!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info