Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

OTOMATIC je vysoce pokročilé italské samohybné protiletadlové dělo vyvinuté v 80. letech jako soukromý projekt společnosti OTO Melara. Tankisté War Thunderu se mohou těšit na vyčištěné nebe pomocí tohoto nejmodernějšího SPAA, které se ve hře objeví v nadcházející aktualizaci 1.85 Supersonic!

 

Stručně: Vysoce efektivní moderní samohybná protiletadlová platforma vybavené plně automatickým radarem řízeným 76mm protiletadlovým dělem.

Něce z historie:

Vývoj OTOMATIC SPAAG začal v polovině 80. let jako soukromý projekt firmy OTO Melara. Myšlenka stojící za vznikem OTOMATIC byla následující: použít kvalitní 76mm dělo Super Rapido používané na námořních plavidlech a namontovat ho na vhodnou mobilní platformu a vytvořit tak samohybné protiletadlové dělo s dlouhým dostřelem, schopným vyrovnat se soudobým systémům jako byl německý Gepard, nebo britský Marksman. Ačkoliv to nebylo snadné, italští inženýři nakonec uspěli a vytvořili vozidlo dosahující nejen nejnovějších technologických standardů, ale také perfektně vyhovující tehdejším požadavkům NATO. První prototyp OTOMATIC byl připraven ke zkouškám koncem 80. let. OTOMATIC, stejně jako britský Marksman měl být kompatibilní s velkým počtem tehdejších vozidel ve výzbroji NATO, a byl proto testován na několika různých podvozcích s plánem možnosti montáže na libovolný tank NATO, včetně Leopardu 2 a M1 Abrams. Konec studené války ale znamenal klesající poptávku po samohybných protiletadlových dělech ve prospěch modernějších kompletů s řízenými střelami - projekt OTOMATIC tak nesehnal žádného kupce. Kvůli šetření financí tak z objednávky od italské armády nakonec sešlo.

Ve War Thunderu bude OTOMATIC korunním klenotem větve italských samohybných protiletadlových plaforem, který na vás po vydání aktualizace 1.85 čeká na nejvyšší úrovni. OTOMATIC přinese moderní náhled na známý recept SPAA a určitě bude velmi dobře chránit spoluhráče před nálety ze vzduchu!

image

 

image

 

Nejzajímavější vlastností OTOMATIC je bezesporu je vynikající protiletadlové dělo OTOBreda 76/62. Radarem řízené, plně stabilizované a doplněné automatickým nabíjením - OTOMATIC dokáže vstříc nepříteli vyslat smrtící salvu obrovských protiletadlových granátů s roznětkou aktivovanou blízkostí - dokáže si velmi dobře poradit s vrtulníky i rychle letícími proudovými stroji.

 

OTOMATIC je ale dobře vybaven nejen na boj s vzdušnými cíly. 76mm hlavní dělo má kromě AAVT munice i omezený počet APDSFS munice, které lze použít na sebeobranu před dotírajícími silněji obrněnými vozidly.

 

Kuriozita: Hlavní dělo na OTOMATIC je odvozená verze původně námořního děla určeného pro (mimo jiné) likvidaci řízených střel.

 

otomatic_04_1280h720_0ef61aaebf25e424a2cotomatic_02_1280h720_ff5a6bfe2fbd12ba918otomatic_06_1280h720_31c6d1b480e327780e3

 

OTOMATIC je umístěn na velmi obratném podvozku OF-40 Mk.2, takže se rozhodně nejedná o nejpomalejší vozidlo na bojišti. Pohání ho naftový motor o výkonu 830 koní a

OTOMATIC tak může dosáhnout rychlosti až 65 km/h na cestách a na zpátečku se rozjedete až na 26 km/h!

 

Budoucí velitelé OTOMATIC by měli využít tuto mobilitu pro udržení se poblíž spoluhráčů a také rychlou změnu pozice pro zachování co největší efektivity zmatení nepřátelských pilotů, kteří díky tomu budou jen velmi těžko zaměřovat vaši polohu.

 

OTOMATIC se společně s vydáním aktualizace 1.85 stane nejlepším italským samohybným protiletadlovým dělem. Mezitím sledujte novinky, ať vám neunikne nic zajímavého z nadcházející velké aktualizace hry. Do té doby přejeme šťastný lov, tankisté!

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

01 August 2020

Od 7.8.2020 od 13:00 do 31.8.2020 do 13:00

Získejte hvězdy⭐ plněním úkolů maratonu. Čím více hvězd získáte, tím víc cen dostanete: prémiové a eventové stroje, speciální emblémy ze série "Mýtická stvoření" a dekorace "Zbraně"!

 

Explore the Story

27 May 2020

S vydáním aktualizace War Thunderu “Starfighters” začínáme s betatestem italského námořnictva - Regia Marina! Během testování bude testerům k dispozici výzkum i nákup italských plavidel bez omezení - testerem se rozumí hráč, který splnil speciální úkoly, nebo si koupil alespoň jeden z balíčků, které s sebou nesou přístup k testování.

Explore the Story

26 May 2020

WAR THUNDER PŘEDSTAVUJE velkou aktualizaci „Starfighters“

Představujeme War Thunder: Starfighters, zbrusu novou velkou aktualizaci, která přináší italské námořnictvo, japonské vrtulníky, několik ikonických proudových letadel, včetně slavné rodiny F-104! Čekají na vás nová bojová vozidla, přepracované mapy a mnoho vylepšení, oprav a spousta dalších překvapení!

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

07 June 2020

Silně modernizovaný sovětský „veterán“ s cílem zvýšit jeho palebnou sílu. Seznamte se s novým svazovým strojem - BMP-2M Berežok s novými PTŘS, které mohou být vypuštěny po dvou.

Explore the Story

25 May 2020

USS Cleveland je americký lehký křižník z druhé světové války a zároveň vedoucí loď vůbec nejpočetnější třídy lehkých křižníků. Již brzy dostanou kapitáni War Thunderu do rukou šanci převzít velení nad touto americkou válečnou lodí, která do hry dorazí v aktualizaci Starfighters!

Explore the Story

23 May 2020

Su-7B byl vyvinutý jako nový typ bitevníku - stíhací bombardér. Sovětský svaz dostane v nadcházející aktualizaci nové bitevní letadlo - první proudový letoun ze slavné bitevní rodiny Suchojů!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info