Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie
×

Warning

Joomla\CMS\Cache\Storage\FileStorage::_deleteFolder JFolder: :delete: Could not delete folder. Path: /www/c/s/u69013/public_html/cache/com_content

Konečne nás velitelov klanov Gajijn vypočul po tomto sme už dávno volali, A teraz nás podporí ! za hranie WT a klanovú aktivity v komunite a v WT možete získat stroje ZADARMO !!!

AKO ? stačí hrat WarThunder !  a pro získání aktivity NENÍ nutné hrát Klanovké Bitvy -

stačí být členem KLANU- napríklad toho našeho - (-CSM-) a hrát náhodné bitvy Reálky a SIM !

 

Vylepšení mechaniky aktivity ve svazu

V jedné z nadcházejících aktualizací plánujeme velké změny mechaniky aktivity ve svazu. Svazová aktivita měla původně ulehčit hráčům a velitelům svazu pochopení úrovně aktivity jednotlivých hráčů uvnitř i vně svazových bitev. Svůj účel splňuje, ale stále existuje místo pro zlepšení. Hráči, kteří tuto mechaniku okomentovali, si přáli, aby byla aktivita více než jen číslo – chtěli, aby představovala něco víc a byla k něčemu užitečná. Cítíme to podobně, takže v příští velké aktualizaci se to změní!

Body aktivity získané hráči ve svazu nyní půjde utratit za výzkum speciálních svazových strojů. Svazy nyní mohou soustředit své úsilí k získání nových letadel, tanků a lodí.

Aktivita

Hráčovou aktivitiou je myšlen součet bodů aktivity nasbíraných hráčem během posledních 14 dní. Body aktivity lze získat ve všech bitvách, ve který se dají získat body výzkumu do nějakého stroje. Jeden bod aktivity je přidělen za každých 200 získaných bodů výzkumu.

Pro získání aktivity není nutné hrát svazové bitvy - stačí být členem svazu a hrát náhodné bitvy.

Svazové stroje v aktualizaci 1.87

Po vydání aktualizace 1.87 půjdou vyzkoumat tři nové stroje:

 • M901 ITV, americké PTŘS samohybné dělo 6. úrovně

 • SKR Pr.35, sovětská loď 3. úrovně

 • B-48 Firecrest, britská stíhačka/bitevník 4. úrovně

Všechny tři stroje budou mít nastaveny násobiče dle standardních pravidel.

Pokud hráč opustí svaz a připojí se k jinému, zůstane mu započítána veškerá svazová aktivita směrem k vývoji stroje, případně všechny svazové stroje, které již do té doby získal - můžete tedy opustit stávající svaz, aniž byste se museli bát, že přijdete o prozatim získaný postup.

xl_968_b01748961501d2f3cbdb0d881e300d5b.

Změny ve výpočtu svazové aktivity

Mechanika pro zisk bodů svazové aktivity se změní - nyní se bude započítávat každé tři dny. Zároveň se zvýší maximální možný limit aktivity, který bude také omezen na tři dny místo původních 24 hodin. Nemusíte se tak přihlašovat do hry denně, abyste získali maximální možný počet bodů aktivity.

Jednou za tři dny všichni hráči svazu, kteří byli za dané tři dny aktivní, obdrží body výzkumu na svazový stroj, který si každý hráč zvolil. Množství bodů závisí na dvou faktorech:

 • Hráčově aktivitě ve srovnání s průměrnou aktivitou členů svazu.
 • Celková aktivita získaná všemi členy svazu.

Hráči, kteří se do hry v daném třídenním období nepřihlásí do hry/nezískají aktivitu za dané období, nezískají nic.

Celková aktivita získaná všemi členy svazu, kterou pak lze jednou za tři dny utratit za svazové stroje bude také zastropována.

Výzkum strojů

Hráč musí být členem svazu pro výzkum svazových strojů. Buďto se můžete připojit do již existujícího, nebo si založit svaz vlastní.

Svazové stroje lze zkoumat nezávisle na hlavním zkoumaném stroji, jehož výzkum není nijak ovlivněn. Například pokud hráč zrovna zkoumá americký lehký tank 3. úrovně a začne zkoumat svazové samohybné dělo 6. úrovně, bude se tak zkoumat nezávisle na samohybném dělu.

Každý člen svazu si může zvolit výzkum svého vlastního stroje podle svého vlastního uvážení - toto neurčuje svaz.

Pro hráče, kteří se nechtějí přidávat do svazu plánujeme přidat možnost zakoupit si svazové stroje za Zlaté orlice. Kromě toho, pokud bude stroj částečně vyzkoumán, sníží se cena ve Zlatých orlicích za jeho nákup proporčně podle již získaných bodů svazové aktivity. Tato funkce bude přidána krátce po vydání aktualizace 1.87 “Locked on!”.

Často kladené dotazy

Budou svazové stroje umístěné v klasickém tech. stromě?

Odpověď: Budou umístěny vpravo mezi prémiovými stroji. Narozdíl od nich bude jejich ikona podbarvena zelenou barvou.

Budou existovat nějaké stroje jako odměna čistě za svazové bitvy?

Odpověď: Ne

Pokud chci vyzkoumat svazový stroj z amerického tech. stromu, musím hrát s americkými stroji? Nebo můžu hrát jiný národ, ale s daným typem zkoumaného stroje? Tedy letadlo pro výzkum letadla, bojové vozidlo pro výzkum ITV?

Odpověď: Můžete zkoumat pomocí libovolného stroje nezávisle na jeho zemi původu, nebo jeho typu (letecký, pozemní nebo námořní). Hlavní podmínkou pro zisk bodů za svazovou aktivitu je zisk co největšího množství bodů výzkumu.

Jak dlouho potrvá odemknutí svazového stroje 6. úrovně ve srovnání s regulérním strojem 6. úrovně?

Odpověď: Nelze říci přesně. Záleží to na počtu členů svazu, jejich průměrné aktivitě, aktivitě online členů v daném období a tak dále.

Budou hráči ve výcvikových svazech schopni získat body výzkumu?

Odpověď: Ano.

Budou v budoucnu k dispozici nějaké další stroje, nebo nějaké jiné změny?

Odpověď: Určitě přibudou nové stroje.

Můžu si vytvořit svaz jenom pro sebe a získat tak tyto stroje sám?

Odpověď: Ano, ale je nutno dodat, že to zabere hodně času.

Jaký přesně má vliv aktivita všech členů svazu na individuální výzkum svazového stroje?

Odpověď: Body aktivity se odvíjejí od celkové aktivity všech členů svazu. Například pokud má váš svaz 10 členů a každý z nich získá 100 bodů aktivity, bude se odměna počítat ze základu 1000 bodů (10 členů * 100 bodů).

Pokud získám nějaký stroj a pak se rozhodnu opustit svaz a zůstat bez svazu, zůstane mi ten stroj v hangáru?

Odpověď: Ano, stroj vám zůstane a nebudete ho muset zkoumat znovu. Navíc, pokud začnete zkoumat nějaký stroj a před jeho vyzkoumáním se rozhodnete svaz opustit, již získané body do výzkumu vám také zůstanou, ale dokud se nepřipojíte do svazu, nebudete moci získat další body.

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


0
0
0
s2sdefault

Comments  

# Master_HEMAN 2019-03-05 20:11
KONEČNE !!!!!!

You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

19 March 2019

Před nějakou dobou jsme publikovali devblog o zavedení systému hodnocení do automatických turnajů. Zatímco čtete tyto řádky, účastníci turnajů získávají své body hodnocení a tvoří žebříčky napříč herními módy - to nám dovolilo vytvořit systém "War Thunder ligy" - sestavy turnajů rozdělené do tří divizí podle turnajového hodnocení hráčů.

Explore the Story

Novinky

11 May 2019

8. května 1945 začaly spojenecké síly, které bojovaly na západní frontě slavit "Den vítězství", nebo "Den vítězství v Evropě". Ve většině dříve okupovaných měst v západní Evropě byly vyvěšeny vlajky a prapory, oslavující poražení nacistické válečné mašinérie.

Explore the Story

11 May 2019

Jsou tu nové plastikové modely z War Thunderu od Italeri

Explore the Story

05 May 2019

Láska je Láska a kvitne aj v -CSM-, Veronika a Petr si povedali svoje ÁNO! A dňa 27.4.2019 vleteli do spoločnej hry manželského života, začali hrať nový COOP LeveL, my im srdečne gratulujeme! Obom pri hraní novej hry želáme presnú mušku a vietor do plachiet :)

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

19 May 2019

V aktualizaci 1.89 se konečně objeví italský prémiový tank 6. úrovně!

OF-40 byl prvním poválečným italským bitevním tankem. Ty byly následně vyváženy do SAE, kde sloužily ještě donedávna.

Explore the Story

19 May 2019

Toto je prémiová verze populárního francouzského tanku. Tato exportní verze dostala několik vylepšení včetně... stabilizátoru!

Explore the Story

17 May 2019

Po analýze zpětné vazby za prvních pár dnů Světové války ve War Thunderu bychom rádi níže odpověděli na některé z nejpopulárnějších otázek a také řekli něco o chybách, které plánujeme v nejbližších aktualizacích opravit.

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  14 December 2018

  Opäť sme sa dočkali zaujímavých noviniek a vylepšení, ktoré určite nielen užívateľ Radeon GPU ocení. AMD zapracovalo v niekoľkých oblastiach a prináša výrazne vylepšený "Overlay", teda prekrytie rozhraním, kedy počas hrania, streamovanie a pod. Máte prístup k priamemu ovládanie viacerých prvkov, vrátane výkonu grafiky (Wattman), je možné sledovať výkon a rad ďalších vecí.

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info