Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie
×

Warning

Joomla\CMS\Cache\Storage\FileStorage::_deleteFolder JFolder: :delete: Could not delete folder. Path: /www/c/s/u69013/public_html/cache/com_content

M1A1 je další verzí dobře známého amerického hlavního bitevního tanku Abrams, která se dočkala zejména vylepšení palebné síly. Již brzy budou mít tankisté War Thunderu šanci na velení asi nejikoničtější verze Abramse, která do hry dorazí v aktualizaci 1.87. Držte se!

 

 

Ve zkratce: Pozdější modifikace MBT Abrams, vybavená licenčně vyráběným 120mm dělem Rheinmetall bez vývrtu.

Něco z historie
 

Prakticky ihned poté, co z montážní linky sjely první tanky M1 Abrams, začali američtí inženýři pracovat na nové verzi tanku Abrams s novým dělem. To se jim podařilo v roce 1981, kdy došlo k úspěšné montáži 120mm děla Rheinmetall do jednoho z prototypů označených jako M1E1.

Vozidlo prokazovalo slibné výsledky a práce tak pokračovala. Mezi lety 1984-1985 byla vyráběna vylepšena verze původního Abramse - IPM1 - ta měla ve srovnání s ním lepší ochranu a větší věž. Výsledek ve formě M1A1 Abrams tak získal vylepšení z IPM1 a zkombinoval je se 120mm hladkým dělem M256, tedy licenčně vyráběné původně německé dělo.

M1A1 byl zařazen do výzbroje v roce 1984 a vyráběl se spolu s IPM1 poměrně krátce - do roku 1985, kdy byla ukončena výroba starší z těchto dvou verzí.

M1A1 prošel svým křtem ohněm v roce 1991 při americkém nasazení ve válce v Perském zálivu. Tam se utkal s už zastaralými sovětskými tanky, proti kterým M1A1 úspěšně prokázal své schopnosti v boji tanku proti tanku; zároveň se ale ukázaly nové problémy ve formě výkonu a zranitelnosti v městských bojích. To nakonec vedlo později k vývoji dalších verzí tanku.

Výroba M1A1 skončila v roce 1992 a celkem bylo vyrobeno přes 5800 tanků, včetně egyptských a australských exportních verzí. Tanky s původním šasi M1A1 jsou ve výzbroji dodnes, ale už jen jako vylepšené varianty, které od data své výroby prošly několika modernizacemi.

image
 

Ve War Thunderu bude M1A1 jedním z prvních vozidel, které bude na americké tankisty čekat hned po vydání nadcházející aktualizace na 7. úrovni. Ve srovnání s již existující verzí Abramsu ve hře nabízí nový M1A1 ochranu nabízenou známým IPM1 v kombinaci s větší palebnou sílou zajištěnou novým 120mm dělem M256.

Protože se jedná o dobře známé německé dělo Rheinmetall 120 vyráběné pod licencí, mohou se američtí tankisté těšit na jeho vynikající balistické vlastnosti. Kromě velmi dobré balistiky nabízí M1A1 svým velitelům i neobvyklou sadu silné munice - APFSDS a HEAT-FS.

Hráči, kteří si již mohli vyzkoušet IPM1 v bitvě jsou si určitě dobře vědomi úrovně ochrany, které tato konkrétní verze Abramsu nabízí. Naštěstí na M1A1 najdete stejnou věž jako na IPM1. Proto mohou hráči čekat prakticky identickou úroveň ochrany aspoň co se týče věže, ale neměli by moc spoléhat na schopnost korby schytat nepřátelské zásahy - na to nenabízí dostatečnou ochranu.

news_m1a1_abrams_com_2834537889e9f79b065
Stáhnout tapetu: 1280x1024 1920x1080 2560x1440

 

Kvůli všem úpravám se ale zvýšila hmotnost tanku na téměř 59 tun. Protože o pohon M1A1 se stará ta stejná plynová turbína o výkonu 1500 koní jako na předchozích verzích, snížila se o něco mobilita stroje. Tedy konkrétně se snížila max. rychlost na zpevněném povrchu na 67 km/h a tank také zrychluje o něco pomaleji.

I přes negativní dopad vylepšení na jízdní vlastnosti zůstane M1A1 vysoce efektivním vozidlem. Zejména kvůli svému 120mm dělu bez vývrtu, které dovolí americkým tankistům bojovat s protivníky na větší vzdálenosti efektivněji, než kdy dřív; zároveň zůstává pro nepřítele tvrdým oříškem k rozlousknutí.

 

m1a1_abrams_04_1280h720_b04ce34c756e8605

 

Představujeme nový M1A1 Abrams, který dorazí na nejvyšší úroveň amerického tech. stromu bojových vozidel v nadcházející aktualizaci. Do té doby sledujte novinky ať vám neuniknou žádné informace ohledně další velké aktualizaci. Do té doby přejeme šťastný lov, tankisté!

 

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


0
0
0
s2sdefault

You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

19 March 2019

Před nějakou dobou jsme publikovali devblog o zavedení systému hodnocení do automatických turnajů. Zatímco čtete tyto řádky, účastníci turnajů získávají své body hodnocení a tvoří žebříčky napříč herními módy - to nám dovolilo vytvořit systém "War Thunder ligy" - sestavy turnajů rozdělené do tří divizí podle turnajového hodnocení hráčů.

Explore the Story

Novinky

11 May 2019

8. května 1945 začaly spojenecké síly, které bojovaly na západní frontě slavit "Den vítězství", nebo "Den vítězství v Evropě". Ve většině dříve okupovaných měst v západní Evropě byly vyvěšeny vlajky a prapory, oslavující poražení nacistické válečné mašinérie.

Explore the Story

11 May 2019

Jsou tu nové plastikové modely z War Thunderu od Italeri

Explore the Story

05 May 2019

Láska je Láska a kvitne aj v -CSM-, Veronika a Petr si povedali svoje ÁNO! A dňa 27.4.2019 vleteli do spoločnej hry manželského života, začali hrať nový COOP LeveL, my im srdečne gratulujeme! Obom pri hraní novej hry želáme presnú mušku a vietor do plachiet :)

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

19 May 2019

V aktualizaci 1.89 se konečně objeví italský prémiový tank 6. úrovně!

OF-40 byl prvním poválečným italským bitevním tankem. Ty byly následně vyváženy do SAE, kde sloužily ještě donedávna.

Explore the Story

19 May 2019

Toto je prémiová verze populárního francouzského tanku. Tato exportní verze dostala několik vylepšení včetně... stabilizátoru!

Explore the Story

17 May 2019

Po analýze zpětné vazby za prvních pár dnů Světové války ve War Thunderu bychom rádi níže odpověděli na některé z nejpopulárnějších otázek a také řekli něco o chybách, které plánujeme v nejbližších aktualizacích opravit.

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  14 December 2018

  Opäť sme sa dočkali zaujímavých noviniek a vylepšení, ktoré určite nielen užívateľ Radeon GPU ocení. AMD zapracovalo v niekoľkých oblastiach a prináša výrazne vylepšený "Overlay", teda prekrytie rozhraním, kedy počas hrania, streamovanie a pod. Máte prístup k priamemu ovládanie viacerých prvkov, vrátane výkonu grafiky (Wattman), je možné sledovať výkon a rad ďalších vecí.

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info