Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

V další velké aktualizaci představíme tech. strom japonského námořnictva - přes 20 plavidel od torpédových člunů, až po torpédoborce a křižníky.

S radostí oznamujeme, že aktualizace War Thunderu 1.89 s sebou přinese japonskou flotilu - jedno z nejsilnějších námořnictev světa.

 

Japonská flotila se účastnila mnoha velkých operací během 2. sv. války. Kromě vydání japonského námořnictva rozšíří řady strojů ve War Thunderu nová třída - těžké křižníky.

Více o nové třídě plavidel a další informace o nových plavidlech a dalších strojích z aktualizace 1.87 najdete během následujících týdnů na našem oficiálním webu.

Test japonského námořnictva

Spolu s vydáním aktualizace 1.89 začne i CBT japonského námořnictva, která bude od začátku dostupná všem majitelům japonského námořního balíčku. Pokud budete majiteli jednoho z japonských balíčků před vydáním aktualizace, dostanete i speciální předobjednávkové bonusy!

Pokud se rozhodnete zakoupit oba dva japonské předobjednávkové balíčky, najdete je v jednom bundlu se slevou 20%!

Předobjednávka - Balíček PG 02
Pre-order - PG 02 Pack
Obsahuje:
 • PG 02 (2. úroveň, Japonsko) - dostupný po vydání aktualizace 1.89;
 • 1000 Zlatých orlic;
 • Prémiový účet na 7 dní;
 • Předobjednávkový bonus: unikátní emblém "Fugu";
 • Předobjednávkový bonus: unikátní titul "Risky";
 • Přístup do CBT japonského námořnictva - po vydání aktualizace 1.89.
Předobjednávka - balíček Kijóšimo
Pre-order - Kiyoshimo Pack
Obsahuje:
 • Kijóšimo (3. úroveň, Japonsko) - dostupný po vydání aktualizace 1.89;
 • 2000 Zlatých orlic;
 • Prémiový účet na 15 dní.;
 • Předobjednávkový bonus: unikátní emblém "Humpback whale”;
 • Předobjednávkový bonus: unikátní titul "Long Lance”;
 • Přístup do CBT japonského námořnictva - po vydání aktualizace 1.89.
"IJN předobjednávkový bundl" -20%

Aktualizace 1.89 s sebou přinese i denní úkoly, jejichž plněním mohou hráči získat přístup do týmu testerů zdarma. Sledujte novinky a dozvíte se více!

PG 02: Křídlová smrt

Japonský dělostřelecký člun z prémiového balíčku schopný vyvinout velmi vysokou rychlost, vyzbrojený šestihlavňovým rotačním kanónem!

Ve War Thunderu najdete japonský člun PG 02 ve formě dělostřelecké verze, která bude součástí předběžného přístupu do CBT japonského námořnictva. PG 02 je velmi rychlý a dynamický křídlový člun, který dokáže z nuly velmi rychle dosáhnout své maximální rychlosti, která činí 50 uzlů (přes 90 km/h) a který je díky své malé velikosti velmi obratný, i ve vysokých rychlostech. 12 kouřových granátu explodujících nad vodní hladinou vám dovolí nejen rychle se vzdálit od probíhajícího boje, ale i ukrýt strategický bod při pokusu o jeho zabrání.

image
image

Od začátku bude jedinou zbraní PG 02 20mm autokanón Vulcan vyráběný v Japonsku, který má k dispozici několik různých nábojových pásů a disponuje extrémní kadencí 6000 výstřelů za minutu. Ve zkratce stačí i krátká dávka 20mm HE munice na vymazání nepřátelského člunu, nebo letadla a hráči by se tak měli soustředit hlavně na to, že svůj cíl zasáhnou. Kromě toho APCR munice dokáže jednoduše proniknout trupem a moduly i větších plavidel a můžete s ní tak ničit moduly a osádku fregat a torpédoborců.

Další výzbroj

Kromě 20mm autokanónu mohla tato plavidla nést i protilodní řízené střely. Po analýze možnosti jejich implementace do hry jsme došli k závěru, že má tato výzbroj mnohá omezení, kvůli kterým by v konvenčním boji s ostatními čluny mohla být k ničemu; dovoluje ale zasáhnout velká plavidla i na extrémní vzdálenosti. To znamená, že možná implementace protilodních řízených střel by znamenala vývoj a implementaci velkého množství navázaných systémů a protiopatření a také úpravy některých herních módů. Proto nelze v tuto chvíli s určitostí konstatovat, jestli se tento typ výzbroje ve hře někdy objeví. Můžeme alespoň slíbit, že tuto možnost budeme v budoucnu dále zkoumat.

Stáhnout tapetu:

Mezitím: představte si velmi rychlý a obratný malý člun, který řeže nepřátele pomocí smrtících 20mm střel! Toto je PG 02, jeden z nejlepších člunů nižších úrovní, se kterým budete mezi prvními testery japonského námořnictva ve War Thunderu!

 
 

Kijóšimo

Ve zkratce: Poslední postavený torpédoborec třídy Júgumo s vylepšenou protiletadlovou výzbrojí a bonusy ve hře díky svému prémiovému statutu.

image
image

Kijóšimo je posledním postaveným torpédoborcem třídy Júgumo postaveným japonským námořnictvem před začátkem 2. sv. války. Kijóšimo tvoří předvoj dlouho očekávaných japonských námořních sil, které do hry dorazí v aktualizaci 1.89. Její kapitáni budou mezi prvními, kdo se vydá do bitvy pod japonskou vlajkou!

Stáhnout tapetu:

Ve War Thunderu najdete Kijóšimo ve formě prémiového torpédoborce na 3. úrovni tech. stromu japonského námořnictva, který se objeví ve hře již brzy v aktualizaci 1.89. Podobně jako u ostatních prémiových torpédoborců, i Kijóšimo nabízí svým kapitánům znatelně lepší protiletadlovou výzbroj oproti standardní lodi třídy Júgumo a navíc s sebou i nese okamžitý přístup do CBT japonského námořnictva, samozřejmě vedle klasických herních bonusů, které najdete u každého prémiového stroje.

 
 
 

Budoucí kapitání Kijóšimo mohou čekat protilodní výzbroj sestávající z celkem 24 25mm autokanónů rozmístěných mezi čtyři trojité, jednu dvojitou a deset samostatných pozic. Toto vylepšení dramaticky zvýšilo efektivitu lodi proti letadlům a malým plavidlům na krátkou vzdálenost. Celkově vzato je Kijóšimo vysoce efektivní i v boji proti velkým lodím - je vybaveno šesti 127mm děly po dvojicích ve třech věžích, smrtícími torpédy "dlouhé kopí" a několika výmetnicemi hlubinných náloží.

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

26 October 2022

Nová, finská větev švédského tech. stromu - letadla i bojová vozidla, včetně Leopardu 2A6! Více než 50 nových a aktualizovaných strojů, namátkou s dlouho očekávaným americkým vozidlem M1A2 SEP s modifikací TUSK, protiletadlovým vozidlem s TOR-M1 a ikonickou japonskou bitevní lodí Fusó! Kromě toho dvě nová mapy: "Arktida" a "Skalnatý kaňon" a jako vždy dlouhý seznam oprav chyb a menších změn! Připravte se na aktualizaci "Fire and Ice"!

Explore the Story

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

19 September 2023
Bylo implementováno velké množství bojové techniky, oprav a očekávaných doplňků z časového plánu! Stěžejní letouny: F-16C Block 50, Barak II a MiG-29SMT a stíhačky pro další země. Itálie získala maďarskou větev, která zahrnuje 11 bojových vozidel počínaje Csabou a konče KF41, jakož i 3 vrtulníky. První jihokorejské vozidlo VIDAR, které přichází jako exportní varianta používaná v Norsku, přichází také do švédského stromu! Vylepšeny byly také vizuální efekty větru, kouře, detonací munice a další, přibyla VI. úroveň pro oceánská plavidla a 3 prémiové bitevní lodě. Jsou zde také dvě nové mapy, včetně návratu "Testovacího areálu - 2271".
Explore the Story

07 March 2023
První plavidla francouzského námořního stromu, nové a aktualizované grafické efekty a optimalizace datové struktury spolu s vystřelovacími sedadly pro vybrané moderní proudové letouny. Mezi 43 novými i modernizovanými modely bojové techniky nelze nezmínit skutečného obra - Char2, obratný vrtulník AH-6M "Little Bird" nebo první francouzský lehký křižník Duguay-Trouin!. Kromě toho všeho zimní verze mapy "Seversk", nová mapa pro fanoušky letadel - Pyreneje, a jako vždy mnoho vylepšení a oprav! Přivítejte aktualizaci "Sky Guardians"!
Explore the Story

20 December 2022

Zbrusu nová letadla 4. generace VIII. úrovně s ikonickou trojicí F-16, MiG-29 a Tornado! Výběr více než 40 nových a aktualizovaných modelů letadel, bojových vozidel a plavidel. Nové modely lodních osádek s přepracovaným hlasovým doprovodem pro námořní události, mechanika odhazování palivových nádrží, dvě nové mapy a jako vždy dlouhý seznam oprav chyb a menších aktualizací a změn! Připravte se, do War Thunderu dorazili vrcholní predátoři!

 

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info