Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

V další velké aktualizaci představíme tech. strom japonského námořnictva - přes 20 plavidel od torpédových člunů, až po torpédoborce a křižníky.

S radostí oznamujeme, že aktualizace War Thunderu 1.89 s sebou přinese japonskou flotilu - jedno z nejsilnějších námořnictev světa.

 

Japonská flotila se účastnila mnoha velkých operací během 2. sv. války. Kromě vydání japonského námořnictva rozšíří řady strojů ve War Thunderu nová třída - těžké křižníky.

Více o nové třídě plavidel a další informace o nových plavidlech a dalších strojích z aktualizace 1.87 najdete během následujících týdnů na našem oficiálním webu.

Test japonského námořnictva

Spolu s vydáním aktualizace 1.89 začne i CBT japonského námořnictva, která bude od začátku dostupná všem majitelům japonského námořního balíčku. Pokud budete majiteli jednoho z japonských balíčků před vydáním aktualizace, dostanete i speciální předobjednávkové bonusy!

Pokud se rozhodnete zakoupit oba dva japonské předobjednávkové balíčky, najdete je v jednom bundlu se slevou 20%!

Předobjednávka - Balíček PG 02
Pre-order - PG 02 Pack
Obsahuje:
 • PG 02 (2. úroveň, Japonsko) - dostupný po vydání aktualizace 1.89;
 • 1000 Zlatých orlic;
 • Prémiový účet na 7 dní;
 • Předobjednávkový bonus: unikátní emblém "Fugu";
 • Předobjednávkový bonus: unikátní titul "Risky";
 • Přístup do CBT japonského námořnictva - po vydání aktualizace 1.89.
Předobjednávka - balíček Kijóšimo
Pre-order - Kiyoshimo Pack
Obsahuje:
 • Kijóšimo (3. úroveň, Japonsko) - dostupný po vydání aktualizace 1.89;
 • 2000 Zlatých orlic;
 • Prémiový účet na 15 dní.;
 • Předobjednávkový bonus: unikátní emblém "Humpback whale”;
 • Předobjednávkový bonus: unikátní titul "Long Lance”;
 • Přístup do CBT japonského námořnictva - po vydání aktualizace 1.89.
"IJN předobjednávkový bundl" -20%

Aktualizace 1.89 s sebou přinese i denní úkoly, jejichž plněním mohou hráči získat přístup do týmu testerů zdarma. Sledujte novinky a dozvíte se více!

PG 02: Křídlová smrt

Japonský dělostřelecký člun z prémiového balíčku schopný vyvinout velmi vysokou rychlost, vyzbrojený šestihlavňovým rotačním kanónem!

Ve War Thunderu najdete japonský člun PG 02 ve formě dělostřelecké verze, která bude součástí předběžného přístupu do CBT japonského námořnictva. PG 02 je velmi rychlý a dynamický křídlový člun, který dokáže z nuly velmi rychle dosáhnout své maximální rychlosti, která činí 50 uzlů (přes 90 km/h) a který je díky své malé velikosti velmi obratný, i ve vysokých rychlostech. 12 kouřových granátu explodujících nad vodní hladinou vám dovolí nejen rychle se vzdálit od probíhajícího boje, ale i ukrýt strategický bod při pokusu o jeho zabrání.

image
image

Od začátku bude jedinou zbraní PG 02 20mm autokanón Vulcan vyráběný v Japonsku, který má k dispozici několik různých nábojových pásů a disponuje extrémní kadencí 6000 výstřelů za minutu. Ve zkratce stačí i krátká dávka 20mm HE munice na vymazání nepřátelského člunu, nebo letadla a hráči by se tak měli soustředit hlavně na to, že svůj cíl zasáhnou. Kromě toho APCR munice dokáže jednoduše proniknout trupem a moduly i větších plavidel a můžete s ní tak ničit moduly a osádku fregat a torpédoborců.

Další výzbroj

Kromě 20mm autokanónu mohla tato plavidla nést i protilodní řízené střely. Po analýze možnosti jejich implementace do hry jsme došli k závěru, že má tato výzbroj mnohá omezení, kvůli kterým by v konvenčním boji s ostatními čluny mohla být k ničemu; dovoluje ale zasáhnout velká plavidla i na extrémní vzdálenosti. To znamená, že možná implementace protilodních řízených střel by znamenala vývoj a implementaci velkého množství navázaných systémů a protiopatření a také úpravy některých herních módů. Proto nelze v tuto chvíli s určitostí konstatovat, jestli se tento typ výzbroje ve hře někdy objeví. Můžeme alespoň slíbit, že tuto možnost budeme v budoucnu dále zkoumat.

Stáhnout tapetu:

Mezitím: představte si velmi rychlý a obratný malý člun, který řeže nepřátele pomocí smrtících 20mm střel! Toto je PG 02, jeden z nejlepších člunů nižších úrovní, se kterým budete mezi prvními testery japonského námořnictva ve War Thunderu!

 
 

Kijóšimo

Ve zkratce: Poslední postavený torpédoborec třídy Júgumo s vylepšenou protiletadlovou výzbrojí a bonusy ve hře díky svému prémiovému statutu.

image
image

Kijóšimo je posledním postaveným torpédoborcem třídy Júgumo postaveným japonským námořnictvem před začátkem 2. sv. války. Kijóšimo tvoří předvoj dlouho očekávaných japonských námořních sil, které do hry dorazí v aktualizaci 1.89. Její kapitáni budou mezi prvními, kdo se vydá do bitvy pod japonskou vlajkou!

Stáhnout tapetu:

Ve War Thunderu najdete Kijóšimo ve formě prémiového torpédoborce na 3. úrovni tech. stromu japonského námořnictva, který se objeví ve hře již brzy v aktualizaci 1.89. Podobně jako u ostatních prémiových torpédoborců, i Kijóšimo nabízí svým kapitánům znatelně lepší protiletadlovou výzbroj oproti standardní lodi třídy Júgumo a navíc s sebou i nese okamžitý přístup do CBT japonského námořnictva, samozřejmě vedle klasických herních bonusů, které najdete u každého prémiového stroje.

 
 
 

Budoucí kapitání Kijóšimo mohou čekat protilodní výzbroj sestávající z celkem 24 25mm autokanónů rozmístěných mezi čtyři trojité, jednu dvojitou a deset samostatných pozic. Toto vylepšení dramaticky zvýšilo efektivitu lodi proti letadlům a malým plavidlům na krátkou vzdálenost. Celkově vzato je Kijóšimo vysoce efektivní i v boji proti velkým lodím - je vybaveno šesti 127mm děly po dvojicích ve třech věžích, smrtícími torpédy "dlouhé kopí" a několika výmetnicemi hlubinných náloží.

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

29 November 2019

Od 29.11.2019 - 12:00 do 2.12.2019 do 10:00

využijte speciálního Black Friday výprodeje!

Explore the Story

22 November 2019

Zdravíme, bojovníci! S radostí vás informujeme, že jsme dokončili nastavení Easy Anti Cheat ve všech velkých herních módech, což přijde v jedné z nadcházejících aktualizací. Jedná se o důležitý krok na cestě k integraci Easy Anti Cheat do naší hry.

Proces nastavení bude probíhat postupně - začneme s implementací EAC nejprve v módech bez značek a také turnajích, což jsou režimy kde je EAC nutné nejvíce. Následně nasbírané statistiky nám pomohou v budoucích integracích EAC i do režimů, kde by zakázané modifikace mohly přinášet menší výhody.

Explore the Story

12 November 2019

11. listopad je velice důležitým dnem pro polský lid. Před 101 lety ukončilo příměří podepsané v Compiègne Velkou válku. Polsko, země rozdělená mezi Německo, Rusko a Rakousko-Uhersko, získalo svou nezávislost po 123 letech neustálých šarvátek a povstání. U příležitosti oslav tohoto výročí jsme připravili něco speciálního pro všechny naše hráče! Oslavme toto důležité výročí společně!

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

12 December 2019

Třída Isuzu byla skupina čtyř fregat postavená pro JMSDF na počátku 60. let jako náhrada za starší plavidla v té době ve službě. Brzy budou mít kapitáni příležitost převzít velení nad tímto japonským plavidlem z období studené války, které dorazí do War Thunderu jako součást připravované aktualizace 1.95 „Northern Wind“!

Explore the Story

11 December 2019

Sendai byl vedoucí lodí poslední třídy japonských lehkých křižníků o výtlaku 5 500 tun, které byly postaveny v meziválečném období. Jako jeden z posledních lehkých křižníků, které japonské císařské námořnictvo uvedlo do služby ještě před vypuknutím druhé světové války, Sendai brzy vpluje plnou parou do War Thunderu v nadcházející aktualizaci 1.95 „Northern Wind“!

Explore the Story

10 December 2019

SAV 20.12.48 je experimentální švédské samohybné dělo, vyvinuté po válce ve společnosti Bofors jako jejich první pokus při konstrukci tanku. Toto vozidlo dorazí v aktualizaci 1.95 “Northern Wind” a tankisté War Thunderu budou mít šanci vyzkoušet si toto experimentální vozidlo jako ochutnávku švédských vozidel, která dorazí v další aktualizaci!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info