Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie
×

Warning

Joomla\CMS\Cache\Storage\FileStorage::_deleteFolder JFolder: :delete: Could not delete folder. Path: /www/c/s/u69013/public_html/cache/com_content

Hráči, s velkou radostí můžeme konečně ohlásit spuštění dlouho očekávaného módu Světová válka!

I když můžete na wiki najít spoustu informací o mechanikách tohoto herního módu, probrali jsme v následujícím rozhovoru s autorem Světové války Dmitrijem Gordějevem ty nejdůležitější a nejzajímavější vlastnosti tohoto módu a začneme od základů.

 

 

— Ahoj, Dmitriji. Řekni nám něco víc o tom, jak jste vůbec na Světovou válku přišli.

Zdravím. Když jsme War Thunder začínali vyvíjet, bylo očividné, že podobný typ hry je jako stvořený pro historický herní mód, díky kterému by se hráči mohli cítit jako hrdinové opravdových historických událostí bez nutnosti nutit hráče do bitev takříkajíc ode zdi ke zdi, jak tomu bývá u podobných her.

Historické bitvy oproti tomu musí dodržovat striktní pravidla pro použitou techniku, kdy obě strany často bojují za dramaticky odlišných podmínek, s jinými úkoly i dostupnými stroji. Toto se nedá moc dobře naroubovat na klasickou herní seanci, protože se mezi nimi fundamentálně liší cesta k vítězství. Zároveň jsou bitvy ve Světové válce relevantní vůči vyššímu cíli - tedy totálnímu operačnímu vítězství. Nepředvídatelnost, komplexita a jedinečnost tohoto módu jsou ty stěžejní vlastnosti, které mohou hráči Světové války čekat.


— Můžeš nám fungování Světové války přiblížit?

Je to velké. Nejdřív jsme pro Světovou válku vytvořili vlastní engine. Hráči vidí různé scénáře, které představují "kousky" fází historických operací napříč bojišti. Hráči se starají o armády na reálné mapě světa, bojují v jednotlivých bitvách a ovlivňují stávající stav fronty, ať už kopírováním historie, nebo její radikální změnou.

Světová válka samotná se skládá z pravidelných sezón, ve kterých budeme představovat nové scénáře lišící se rokem, tažením, použitou technikou a úkoly. Na konci každé sezóny dostanou nejefektivnější svazy a hráči cenné odměny, které se budou každou sezónu měnit.

Snaha o důsledné zpracování operací s ohledem na historické vyvážení sil na jejich počátku a možnost neočekávaného vývoje situace - to se v průběhu sezón měnit nebude.


— Co se děje uvnitř scénáře?

Scénář je reálná bitva, která během 2. sv. války proběhla. Každý z nich má vlastní reálnou část mapy světa s umístěním armád. Armády představují stroje, které byly historicky dostupné velitelům v této operaci. Hráči si mohou vybrat jednu ze zúčastněných stran a buďto následovat historii, nebo ji změnit. Velitelé svazů začínají na mapě bitvy operace - s podobnými mechanikami jako v běžné bitvě. Těchto bitev se mohou zúčastnit nejen členové svazů, ale všichni hráči, kteří si vyberou stranu a konkrétní bitvu.


— A jak tyto bitvy vypadají pro své účastníky?

Technicky si jsou podobné, ale tady se na začátku bitvy určí typ armád, stroje a jejich stav, dále výzbroj a dokonce i sektor, ve kterém se armády utkají - to vše ovlivňuje typ mise a její úkoly.


— Například?

Řekněme, že letectvo útočí na pozemní armádu - má za úkol zničit obrněnou kolonu, zatímco obránci se pomocí protiletadlových vozidel snaží útok odrazit.

Zároveň může na druhém konci mapy tanková armáda útočit na opevněnou pozici - to bude pro útočníky obtížné, protože je bude čekat zakopaný nepřítel (jak uvidíte) a zároveň je bude tlačit čas. Velitel útočících sil ale může přivolat leteckou podporu, která bude útočícím hráčům ihned k dispozici.

Existuje tolik možností! O misích jsme napsali článek na wiki, ale obecně je každá bitva takovou malou Světovou válkou.


— Zní to zajímavě a také ambiciózně, ale co plánujete s módem do budoucna?

Samozřejmě budeme přidávat nové scénáře a odměny, implementovat ještě více různých misí a také velmi důkladně sledovat zpětnou vazbu od hráčů Světové války.

Do budoucna nevylučujeme zahrnutí námořních sil, možná se objeví i poválečné scénáře a zajímavá by mohla být i alternativní historie, samozřejmě že s citem.


— Co ještě nám můžeš říct o Světové válce?

Ještě jeden důležitý detail jsem zapomněl zmínit - bez něj by byla Světová válka přinejlepším hodně opožděna - celé svazy i jednotliví hráči nám pomohli při vývoji módu, ať už dlouhým testováním, nebo sdílením nápadů, z nichž mnoho se nakonec do Světové války dostalo.


My děkujeme Dmitriji Gordějevovi za tuto zajímavou konverzaci.

 
 

V jednom z dalších devblogů vám řekneme více o scénářích Světové války, ale už teď najdete spoustu informací na naší Wiki

Účastníci uzavřené bety, děkujeme za vaši pomoc, je nedocenitelná.

Co ještě chcete vědět o Světové válce? Napište nám do komentářů!

 

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


0
0
0
s2sdefault

You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

19 March 2019

Před nějakou dobou jsme publikovali devblog o zavedení systému hodnocení do automatických turnajů. Zatímco čtete tyto řádky, účastníci turnajů získávají své body hodnocení a tvoří žebříčky napříč herními módy - to nám dovolilo vytvořit systém "War Thunder ligy" - sestavy turnajů rozdělené do tří divizí podle turnajového hodnocení hráčů.

Explore the Story

Novinky

11 May 2019

8. května 1945 začaly spojenecké síly, které bojovaly na západní frontě slavit "Den vítězství", nebo "Den vítězství v Evropě". Ve většině dříve okupovaných měst v západní Evropě byly vyvěšeny vlajky a prapory, oslavující poražení nacistické válečné mašinérie.

Explore the Story

11 May 2019

Jsou tu nové plastikové modely z War Thunderu od Italeri

Explore the Story

05 May 2019

Láska je Láska a kvitne aj v -CSM-, Veronika a Petr si povedali svoje ÁNO! A dňa 27.4.2019 vleteli do spoločnej hry manželského života, začali hrať nový COOP LeveL, my im srdečne gratulujeme! Obom pri hraní novej hry želáme presnú mušku a vietor do plachiet :)

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

19 May 2019

V aktualizaci 1.89 se konečně objeví italský prémiový tank 6. úrovně!

OF-40 byl prvním poválečným italským bitevním tankem. Ty byly následně vyváženy do SAE, kde sloužily ještě donedávna.

Explore the Story

19 May 2019

Toto je prémiová verze populárního francouzského tanku. Tato exportní verze dostala několik vylepšení včetně... stabilizátoru!

Explore the Story

17 May 2019

Po analýze zpětné vazby za prvních pár dnů Světové války ve War Thunderu bychom rádi níže odpověděli na některé z nejpopulárnějších otázek a také řekli něco o chybách, které plánujeme v nejbližších aktualizacích opravit.

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  14 December 2018

  Opäť sme sa dočkali zaujímavých noviniek a vylepšení, ktoré určite nielen užívateľ Radeon GPU ocení. AMD zapracovalo v niekoľkých oblastiach a prináša výrazne vylepšený "Overlay", teda prekrytie rozhraním, kedy počas hrania, streamovanie a pod. Máte prístup k priamemu ovládanie viacerých prvkov, vrátane výkonu grafiky (Wattman), je možné sledovať výkon a rad ďalších vecí.

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info