Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

T54E1 je prototyp potenciálního vylepšení tanku M48 Patton, který disponuje výkyvnou věží a větší palebnou silou. Tento velmi často požadovaný americký experimentální tank se objeví ve hře v nadcházející aktualizaci 1.81 “Valkýry”!

 

Stručně: Experimentální vylepšená verze tanku M48 Patton, vybavená výkyvnou věží a upraveným 105mm dělem s automatickým nabíjením.

 Něco z historie
 Ještě než byl M48 Patton zařazován do výzbroje amerických obrněných jednotek, začali konstruktéři pracovat na potenciálních vylepšeních. Hlavně se soustředili na palebnou sílu vozidla. To vedlo ke vzniku T54 - nového tanku postaveného na šasi M48.

Původně byly v plánu dva různé prototypy, ale v roce 1952 k nim přibyl ještě jeden lehčí a levnější. Všechny tři T54 byly vyzbrojené upraveným 105mm dělem T5, ale rozdílnými věžemi a nabíjecími mechanismy. T54E1 byl druhý prototyp, vybavený výkyvnou věží podobnou těm na tehdejších francouzských tancích a také bubnovým zásobníkem na 9 nábojů s automatickým nabíjením.

V roce 1957 prošly všechny tři prototypy důkladnými zkouškami ve Fort Knox a na polygonu v Aberdeenu. V té době už se ale zájem armády přesunul ke slibnějšímu projektu T95, takže téhož roku došlo ke zrušení projektu T54. Celkem bylo vyrobeno okolo deseti tanků T54, z nichž na verzi T54E1 připadaly dva kusy.

 

Ve War Thunderu bude T54E1 novým prémiovým strojem dostupným americkým tankovým velitelům a to v nadcházející aktualizaci 1.81 “Valkýry”. Na rozdíl od všech ostatních vozidel v americkém stromě nabízí T54E1 opravdu unikátní zážitek, kdy v sobě kombinuje některé běžné vlastnosti s exotickými.

Tou největší novinkou je přítomnost výkyvné věže. Ačkoliv je to pro francouzské tankisty běžná věc, ti američtí ještě na svých vozidlech nic podobného neviděli - T54E1 bude prvním americkým tankem ve hře v této konfiguraci věže.

Na rozdíl od některých francouzských protějšků má T54E1 mnohem odolnější přední pancíř na věži - jeho tloušťka dosahuje až 127 mm pod úhlem 60 stupňů - T54E1 dokáže v korektní pozici jednoduše odolat zásah za zásahem.

news_t54e1_com_590696fc8fe5c452bb0700f68

Stáhnout tapetu: 1280x1024 1920x1080 2560x1440

Tím nejdůležitějším je ale to, co najdete pod vším tím pancířem. V případě T54E1 se jedná o 105mm dělo, které doplňuje devítiranný mechanismus automatického nabíjení, který nahrazuje nabíječe. Dělo, ačkoliv to na první pohled nemusí být patrné, bude ostříleným americkým tankistům povědomé. Je to odvozenina děla T5, které najdete například na tancích T29 a T95, která je schopná střílet jednokusou munici. Tato úprava proběhla hlavně kvůli tomu, aby mohl být mechanismus automatického nabíjení co nejjednodušší a také kvůli vyšší kadenci děla.

Kromě velké rychlosti střelby je upravené dělo schopno pálit mnohem více typů munice. Od konvenčních průrazných, přes podkaliberní až po kumulativní - s T54E1 budete mít odpověď na jakýkoliv problém, na který na bojišti narazíte. Kromě hlavního děla je T54E1 také vybaven koaxiálním kulometem ráže 7,62 mm a 12,7mm protiletadlovým kulometem na věži u velitelské věžičky.

Ačkoliv je T54E1 postaven na šasi M48, tak mnohem těžší věž, dělo a nabíjecí mechanismus mají za následek navýšení váhy vozidla o více než osm tun. Protože pohonná jednotka, kterou tvoří původní benzínový motor o výkonu 810 koní zůstala stejná, mohou velitelé tohoto stroje očekávat menší mobilitu.

T54E1 bude dostupný v aktualizaci 1.81 “Valkýry” jako prémiové vozidlo 5. úrovně za Zlaté orlice. Do té doby sledujte novinky a více informací o nadcházející velké aktualizaci War Thunderu. Šťastný lov, velitelé!

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

26 October 2022

Nová, finská větev švédského tech. stromu - letadla i bojová vozidla, včetně Leopardu 2A6! Více než 50 nových a aktualizovaných strojů, namátkou s dlouho očekávaným americkým vozidlem M1A2 SEP s modifikací TUSK, protiletadlovým vozidlem s TOR-M1 a ikonickou japonskou bitevní lodí Fusó! Kromě toho dvě nová mapy: "Arktida" a "Skalnatý kaňon" a jako vždy dlouhý seznam oprav chyb a menších změn! Připravte se na aktualizaci "Fire and Ice"!

Explore the Story

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

14 December 2023

Představujeme Air Superiority!

Rok 2023 zakončíme stylově s úžasnou velkou aktualizací Air Superiority. Několik států dostalo špičkové stíhačky, mezi něž patří F-15, Su-27 a J-11, Mirage 4000 a JAS39. Zavedli jsme VIII. úroveň pro bojová vozidla a následně i nové tanky: M1A2 SEP2, Leopard 2A7V, T-90M, VT-4A1, Strv 122B+ a Challenger 3 (TD)! Spojené státy dostanou skvělou loď USS Roanoke a několik dalších lodí za jiné národy, zatímco je tu pro letadla mapa Sopečné údolí, zasazená do krásné krajiny ruského poloostrova. Byla také přidána možnost používat univerzální zálohy během bitvy a výukové mise pro používání leteckých střel a přepracovali jsme grafiku všech typů ohně pro vozidla a hořící budovy, aby vypadaly obecně lépe.

Explore the Story

19 September 2023
Bylo implementováno velké množství bojové techniky, oprav a očekávaných doplňků z časového plánu! Stěžejní letouny: F-16C Block 50, Barak II a MiG-29SMT a stíhačky pro další země. Itálie získala maďarskou větev, která zahrnuje 11 bojových vozidel počínaje Csabou a konče KF41, jakož i 3 vrtulníky. První jihokorejské vozidlo VIDAR, které přichází jako exportní varianta používaná v Norsku, přichází také do švédského stromu! Vylepšeny byly také vizuální efekty větru, kouře, detonací munice a další, přibyla VI. úroveň pro oceánská plavidla a 3 prémiové bitevní lodě. Jsou zde také dvě nové mapy, včetně návratu "Testovacího areálu - 2271".
Explore the Story

07 March 2023
První plavidla francouzského námořního stromu, nové a aktualizované grafické efekty a optimalizace datové struktury spolu s vystřelovacími sedadly pro vybrané moderní proudové letouny. Mezi 43 novými i modernizovanými modely bojové techniky nelze nezmínit skutečného obra - Char2, obratný vrtulník AH-6M "Little Bird" nebo první francouzský lehký křižník Duguay-Trouin!. Kromě toho všeho zimní verze mapy "Seversk", nová mapa pro fanoušky letadel - Pyreneje, a jako vždy mnoho vylepšení a oprav! Přivítejte aktualizaci "Sky Guardians"!
Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info