Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Slibný bombardér, který měl nahradit Ju 88 musel překonávat své předchůdce po všech stránkách - musel být rychlejší, silnější, lépe bráněný a schopný unést větší náklad.

 

 
Něco z historie
 

V roce 1939 začali ve firmě Junkers pracovat na novém bombardéru, který měl nahradit bombardéry Ju 88, které byly v té době zařazené ve vyzbroji. Nový letoun musel překonávat svého předchůdce ve všech aspektech. V plánu bylo vybavit nový drak silnějšími motory, zásadně posílit obrannou výzbroj a samozřejmě zvýšit i nosnost. První prototypy vzlétly k nebi ještě bez motorů Jumo 222A/B, které měly na letadle být namontované. Místo nich byly použity motory BMW. Na prototypech nové série pod označením Ju 288 se začalo intenzivně pracovat s cílem vylepšit dále jejich charakteristiky. To je důvod, proč se prvních osm prototypů od sebe značně liší.

V roce 1942 rozhodlo Ministerstvo letectví o zvýšení počtu členů osádky na čtyři, což znamenalo změny v konstrukci kokpitu. Prototypy druhé generace označené písmenem "B" měly větší rozpětí křídel a jinou obrannou výzbroj. Motory Jumo 222A/B vyžadovaly další práci a tak si nenašly cestu ani na Ju 288B. Třetí generace prototypů, Ju 288C, byla vybavena motory Daimler Benz DB 605, kvůli kterým musely být přepracovány gondoly. Navíc došlo k dalšímu zvětšení rozpětí křídel a další úpravě obranné výzbroje - tentokrát přibyla zadní břišní věž. Ju 288C absolvoval první testovací vzlety na jaře 1943. V Junkers přichystali tři verze nového bombardéru k sériové výrobě, každá s unikátní výzbrojí. V červnu téhož roku ale inženýři požádali výrobce letadel o ukončení prací na Ju 288 z důvodu nedostatku zdrojů pro jejich úspěšnou výrobu. Zkoušky na Ju 288 pokračovaly do roku 1944 - letoun se dočkal i bojových vzletů. Čeho se ale nikdy nedočkal bylo odsouhlasení sériové výroby.

image
 

Fanouškům německého letectva ve War Thunderu představujeme Ju 288C, tedy nejhotovější verzi ze všech slibných prototypů. Najdete ji na 4. úrovni jako prémiový stroj ve stromě Luftwaffe. Ju 288C je extrémně dobře chráněný bombardér s vynikající nosností. Veškerá obranná výzbroj na Ju 288C je ovládaná vzdáleně - tvoří ji jeden 20mm kanón v zadní věži a tři věže, každá s dvojicí 13mm kulometů MG 131, které najdete na hřbetu - jedna je hned pod kokpitem a další dvě blízko ocasu. Díky tomu mají jeho piloti k dispozici prakticky volné palebné pole bez slepých míst. Stíhačky budou mít problém přibližít se k Ju 288C. Ve hře unese bombardér až 3600 kg pum. Na výběr máte z dvojice 1800 tříštivo-trhavých bomb na rychlé zničení základen, nebo sady 250/500kg pum, které se hodí pro ničení bojových vozidel. Na kolony lehkých vozidel příjde vhod možnost naložit si 36 bomb, každá o hmotnosti 50 kg.

news_ju_288c_com_fac0675cf36cb35783b5dbc
Stáhnout tapetu: 1280x1024 1920x1080 2560x1440

Na 4. úrovni německého tech. stromu najdete několik bombardérů, které JU 288C překonávají co se týče nosnosti a rychlosti. Je ale nutné si uvědomit, že Junkers má dvě nepopíratelné výhody, které využijete zejména při ničení cílů na zemi - je extrémně dobře pancéřovaný a má prémiový status. Díky tomu druhému nemusí hráči zkoumat moduly a hlavně získají bonusy do zisku, díky kterým mohou získat slušné odměny i když se bitva nevyvíjela tím správným směrem. Co se týče hry s Ju 288C, tak ta je velmi podobná s jeho předchůdcem, Ju 88. Je to klasický, nepříliš rychlý bombardér se slušnou odolností a vysokou nosností. Díky obranné výzbroji můžete držet protivníky ve stíhačkách v šachu - držet se za Junkersem blíže, než na jeden kilometr je sebevražda a útok stylem "boom and zoom" vyžaduje velkou zásobu energie, silnou výzbroj a štěstí!

ju_288c_06_1280h720_9c45b7ef00dfff981f1b

 

 

Nový německý bombardér se objeví ve hře v aktualizaci 1.83 “Vládci moře”. Sledujte naše devblogy a buďte mezi prvními, kdo se dozví novinky! Uvidíme se brzy!

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

26 October 2022

Nová, finská větev švédského tech. stromu - letadla i bojová vozidla, včetně Leopardu 2A6! Více než 50 nových a aktualizovaných strojů, namátkou s dlouho očekávaným americkým vozidlem M1A2 SEP s modifikací TUSK, protiletadlovým vozidlem s TOR-M1 a ikonickou japonskou bitevní lodí Fusó! Kromě toho dvě nová mapy: "Arktida" a "Skalnatý kaňon" a jako vždy dlouhý seznam oprav chyb a menších změn! Připravte se na aktualizaci "Fire and Ice"!

Explore the Story

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

14 December 2023

Představujeme Air Superiority!

Rok 2023 zakončíme stylově s úžasnou velkou aktualizací Air Superiority. Několik států dostalo špičkové stíhačky, mezi něž patří F-15, Su-27 a J-11, Mirage 4000 a JAS39. Zavedli jsme VIII. úroveň pro bojová vozidla a následně i nové tanky: M1A2 SEP2, Leopard 2A7V, T-90M, VT-4A1, Strv 122B+ a Challenger 3 (TD)! Spojené státy dostanou skvělou loď USS Roanoke a několik dalších lodí za jiné národy, zatímco je tu pro letadla mapa Sopečné údolí, zasazená do krásné krajiny ruského poloostrova. Byla také přidána možnost používat univerzální zálohy během bitvy a výukové mise pro používání leteckých střel a přepracovali jsme grafiku všech typů ohně pro vozidla a hořící budovy, aby vypadaly obecně lépe.

Explore the Story

19 September 2023
Bylo implementováno velké množství bojové techniky, oprav a očekávaných doplňků z časového plánu! Stěžejní letouny: F-16C Block 50, Barak II a MiG-29SMT a stíhačky pro další země. Itálie získala maďarskou větev, která zahrnuje 11 bojových vozidel počínaje Csabou a konče KF41, jakož i 3 vrtulníky. První jihokorejské vozidlo VIDAR, které přichází jako exportní varianta používaná v Norsku, přichází také do švédského stromu! Vylepšeny byly také vizuální efekty větru, kouře, detonací munice a další, přibyla VI. úroveň pro oceánská plavidla a 3 prémiové bitevní lodě. Jsou zde také dvě nové mapy, včetně návratu "Testovacího areálu - 2271".
Explore the Story

07 March 2023
První plavidla francouzského námořního stromu, nové a aktualizované grafické efekty a optimalizace datové struktury spolu s vystřelovacími sedadly pro vybrané moderní proudové letouny. Mezi 43 novými i modernizovanými modely bojové techniky nelze nezmínit skutečného obra - Char2, obratný vrtulník AH-6M "Little Bird" nebo první francouzský lehký křižník Duguay-Trouin!. Kromě toho všeho zimní verze mapy "Seversk", nová mapa pro fanoušky letadel - Pyreneje, a jako vždy mnoho vylepšení a oprav! Přivítejte aktualizaci "Sky Guardians"!
Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info