Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Tato vylepšená verze světově prvního masově vyráběného nadzvukového letadla se objeví na vrcholu sovětského stromu vojenského letectva. Představujeme úžasný MiG-19PT se střelami vzduch-vzduch!

 

 

Stručně: vylepšená verze světově prvního masově vyráběného nadzvukového letadla, MiG-19. Verze MiG-19PT vznikla za účelem montáže řízených střel vzduch-vzduch K-13 (P-3C), které byly prakticky identickou kopií amerického Sidewinderu.

 
Něco z historie:

Po svém prvním letu v roce 1954 se stal MiG-19 světovou senzací - jednalo se o první masově vyráběný letoun schopný ve vodorovném letu po vzletu ze země překonat rychlost zvuku. Ačkoliv to bylo ve své době technicky nejpokročilejší letadlo, nevyhnuly se mu problémy s manévrovatelností a dalším, což měly napravit jeho další verze. Stíhací letoun dostal plně pohyblivý stabilizátor, což zásadně vylepšilo letové charakteristiky letounu, vylepšené ovládání a brzdící systémy a nové, silnější 30mm kanóny namísto dosavadních 23mm. Jednou z nejzajímavějších modifikací byla verze MiG-19PT v konfiguraci záchytné stíhačky, která vznikla specificky pro podvěšení řízených střel vzduch-vzduch K-13 (P-3C). Tyto střely byly silně ovlivněny americkými Sidewindery, které Sovětský svaz získal ve formě kořisti od Číny. Letové testy MiG-19PT byly úspěšně dokončeny v roce 1964. Střely K-13 pak byly použity na spoustě dalších letadel a zůstaly ve výzbroji až do 80. let. MiG-19 samotný byl následně několikrát modernizován a zúčastnil se mnoha ozbrojených konfliktů. V SSSR bylo vyrobeno více než 2000 MiGů-19 a dalších 4500 pak bylo postaveno v Číně.

 

image
image

 

Kuriozita: jeden ze Sidewinderů, které získal SSSR od Číny pro výzkumné účely byl vypálen z tajwanského Sabreu na čínský MiG-17, do kterého se střela zaklínila a neexplodovala.

 

Ve War Thunderu bude MiG-19PT prvním nadzvukovým letadlem v sovětském/ruském stromu letectva a zároveň prvním sovětským letadlem vybaveným střelami vzduch-vzduch. Na rozdíl od jeho zámořské konkurence ve formě F-100D Super Sabre nemůže MiG-19PT nést pumy, nebo neřízené střely, ale jeho dvojice proudových motorů dává MiGu výhodu ve formě stoupavosti a zrychlení. Oba motory hltají palivo neuvěřitelnou rychlostí, takže letový čas na WEP se pohybuje někde mezi pěti až šesti minutami. Nejlepší se zdá být vystoupat na začátku bitvy do velké výšky a pak přepnout motory na úspornější režim.

 

Hlavňovou výzbroj tvoří dvojice 30mm kanónů se slušnou balistikou, které dokáží rozprášit cíl byť jen krátkou dávkou. Nutno dodat, že trefit s nimi cíl při rychlostech, kterých je MiG-19 schopný dosáhnout, není vůbec nic snadného. Hlavní výzbrojí MiG-19PT je dvojice střel K-13, které se dokáží spolehlivě zaměřit na tepelnou stopu běžících proudových motorů, turbohřídelových motorů a některých pístových motorů při zaměření ze zadní polokoule. Ve hře je K-13 prakticky identická s AIM-9B Sidewinder – některé cíle lze zaměřit na vzdálenost větší, než 3 kilometry, ale malé přetížení, pro které byly tyto střely vzduch-vzduch vyvinuté, dávají protivníkovi se zásobou energie velmi slušnou možnost se manévry střele vyhnout.

 

mig_19_08_1280h720_1bd262ffe9eb38882065f

mig_19_02_1280h720_bb64a59763b5634871cf3

mig_19_05_1280h720_8b67a1e731febfb3620d0

mig_19_06_1280h720_e5737c98056c1dd2759f9

 

MiG-19PT je vynikající nadzvuková záchytná stíhačka vyzbrojená střelami vzduch-vzduch s nejlepší stoupavostí ze všech letadel ve hře. 6. úroveň na vás čeká v aktualizaci War Thunderu 1.85. Připravte se!

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

26 October 2022

Nová, finská větev švédského tech. stromu - letadla i bojová vozidla, včetně Leopardu 2A6! Více než 50 nových a aktualizovaných strojů, namátkou s dlouho očekávaným americkým vozidlem M1A2 SEP s modifikací TUSK, protiletadlovým vozidlem s TOR-M1 a ikonickou japonskou bitevní lodí Fusó! Kromě toho dvě nová mapy: "Arktida" a "Skalnatý kaňon" a jako vždy dlouhý seznam oprav chyb a menších změn! Připravte se na aktualizaci "Fire and Ice"!

Explore the Story

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

19 September 2023
Bylo implementováno velké množství bojové techniky, oprav a očekávaných doplňků z časového plánu! Stěžejní letouny: F-16C Block 50, Barak II a MiG-29SMT a stíhačky pro další země. Itálie získala maďarskou větev, která zahrnuje 11 bojových vozidel počínaje Csabou a konče KF41, jakož i 3 vrtulníky. První jihokorejské vozidlo VIDAR, které přichází jako exportní varianta používaná v Norsku, přichází také do švédského stromu! Vylepšeny byly také vizuální efekty větru, kouře, detonací munice a další, přibyla VI. úroveň pro oceánská plavidla a 3 prémiové bitevní lodě. Jsou zde také dvě nové mapy, včetně návratu "Testovacího areálu - 2271".
Explore the Story

07 March 2023
První plavidla francouzského námořního stromu, nové a aktualizované grafické efekty a optimalizace datové struktury spolu s vystřelovacími sedadly pro vybrané moderní proudové letouny. Mezi 43 novými i modernizovanými modely bojové techniky nelze nezmínit skutečného obra - Char2, obratný vrtulník AH-6M "Little Bird" nebo první francouzský lehký křižník Duguay-Trouin!. Kromě toho všeho zimní verze mapy "Seversk", nová mapa pro fanoušky letadel - Pyreneje, a jako vždy mnoho vylepšení a oprav! Přivítejte aktualizaci "Sky Guardians"!
Explore the Story

20 December 2022

Zbrusu nová letadla 4. generace VIII. úrovně s ikonickou trojicí F-16, MiG-29 a Tornado! Výběr více než 40 nových a aktualizovaných modelů letadel, bojových vozidel a plavidel. Nové modely lodních osádek s přepracovaným hlasovým doprovodem pro námořní události, mechanika odhazování palivových nádrží, dvě nové mapy a jako vždy dlouhý seznam oprav chyb a menších aktualizací a změn! Připravte se, do War Thunderu dorazili vrcholní predátoři!

 

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info