Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Typ 89 je japonské bojové vozidlo pěchoty vyvinuté v 80. letech společností Mitsubishi a v omezeném počtu používané japonskými obrannými silami. Japonští tankisté ve War Thunderu se mohou těšit na přidání obratného Typu 89 do hry v nadcházející aktualizaci 1.85!

 

 

Stručně: Vysoce mobilní japonské BVP vyzbrojené dobře známým 35mm autokanónem Oerlikon KDA.

 
Něco z historie:
 

Počátkem 80. let chtěly japonské obranné síly nahradit svá zastarávající BVP Typ 60 a Typ 73 něčím modernějším a podobným americkému Bradley a německému Marderu. Bylo tak vydáno zadání a firma Mitsubishi dostala za úkol vyvinout vhodnou náhradu.

 

V roce 1984 byl schválen rozpočet na stavbu čtyř různých prototypů, z nichž všechny prošly zkouškami do konce roku 1986. V roce 1989 byla vybrána jedna varianta, která byla později zařazena do výzbroje pod označením Typ 89.

 

Původně očekávala JSDF stavbu 300 Typů 89. Konec studené války počátkem 90. let v kombinaci s omezeným rozpočtem zabránili rychlou výrobu Typů 89. Výroba pokračovala jen sporadicky a do roku 1999 bylo do výzbroje JSDF zařazeno jen asi 50 vozidel.

 

Ačkoliv byla výroba Typu 89 ukončena v roce 2004, vozidlo je dodnes ve výzbroji JSDF. K roku 2016 má JSDF k dispozici z původně plánovaných 300 vozidel jen 68.

 

image
image

 

Ve War Thunderu 1.85 bude Typ 89 novým přídavkem na nejvyšší úroveň japonského stromu bojových vozidel. Jedná se o vysoce obratné vozidlo s nízkým profilem, vyzbrojené rychlopalným autokanónem a PTŘS - Typ 89 perfektně zapadá to rychlých soubojů v bitvách nejvyšších úrovní.

 

Tím, že se jedná o bojové vozidlo pěchoty, není překvapením, že je Typ 89 vysoce mobilní. Díky své nízké hmotnosti, která činí jen 26,5 tuny a silnému naftovému motoru Mitsubishi o výkonu 600 koní, dokáže Typ 89 vyvinout rychlost až 70 km/h na silnici a 42 km/h na zpátečku, díky čemuž může rychle uniknout z potenciálně nebezpečné situace.

Vysoká mobilita ale s sebou většinou nese daň ve formě slabého pancíře. To platí samozřejmě i pro Typ 89, jehož pancéřování je v nejtlustším místě 35 mm a dokáže tak vozidlo chránit přinejlepším před střelbou z autokanónů malé ráže, zatímco boky odolají maximálně tak střelbě z malých ručních zbraní a šrapnelům.

 

Ostřílení tankoví velitelé War Thunderu se vyrovnají s omezeným pancířem za předpokladu, že to vyváží palebná síla vozidla. U Typu 89 to palebná síla nejen že vyvažuje, ale jedná se o jeho definující vlastnost. Primární hlavňovou výzbroj tvoří 35mm autokanón KDA, který japonští tankisté znají ze samohybného protiletadlového děla Typ 87. Ačkoliv má tato verze menší kadenci a omezený zásobník, dokáže Typ 89 směrem k cíli vyslat krupobití střel a na krátkou vzdálenost tak vyřídit leckterého protivníka.

 

type_89_06_1280h720_c23cb2e585f4b32d2e49

type_89_04_1280h720_c423d4724344236b048e

type_89_02_1280h720_45565c9fccf80b2eef90

 

Boje na nejvyšších úrovních samozřejmě znamenají, že se Typ 89 často utká tváří v tvář vozidlům vybavených vysoce efektivní ochranou různých typů, nebo se jim postaví na velké vzdálenosti, na které podkaliberní munice nebude mít dostatečnou průraznost. V takových případech budou budoucí velitelé tohoto vozidla velmi vděční za dvojici výmetnic PTŘS střel, umístěných po bocích věže. PTŘS na Typu 89 jsou vysoce efektivní - dokáží prorazit až 700 mm ocelového pancíře a mají dolet až 4 km!

 

Typ 89 bude dostupný všem hráčům spolu s vydáním aktualizace 1.85 - najdete ho na nejvyšší úrovni tech. stromu japonských bojových vozidel. Čekání na Typ 89 si můžete ukrátit sledováním novinek, ve kterých se dozvíte, co všechno dalšího se na vás v aktualizaci 1.85 chystá. Do té doby přejeme šťastný lov!

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

26 October 2022

Nová, finská větev švédského tech. stromu - letadla i bojová vozidla, včetně Leopardu 2A6! Více než 50 nových a aktualizovaných strojů, namátkou s dlouho očekávaným americkým vozidlem M1A2 SEP s modifikací TUSK, protiletadlovým vozidlem s TOR-M1 a ikonickou japonskou bitevní lodí Fusó! Kromě toho dvě nová mapy: "Arktida" a "Skalnatý kaňon" a jako vždy dlouhý seznam oprav chyb a menších změn! Připravte se na aktualizaci "Fire and Ice"!

Explore the Story

15 December 2021

Nový herní národ s leteckým stromem v podobě Izraele, průzkumné letouny pro námořní bitvy, vliv větru na herní prostředí, nové mapy, spousta nových strojů a dlouhý seznam oprav chyb - to vše na vás čeká ve velké aktualizaci "Winged Lions"!

Explore the Story

10 March 2021
Aktualizace "Ixwa Strike" - seznam změn
 

Do hry dorazila nová řada jihoafrických bojových vozidel, první proudové letadlo s variabilní geometrií křídel a více než třicítka nové bojové techniky! Nová mapa, taktické střely vzduch-země a HUD pro piloty spolu s novými grafickými efekty, novými zvuky střelby pro letadla a mnoho dalšího!

 

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

19 September 2023
Bylo implementováno velké množství bojové techniky, oprav a očekávaných doplňků z časového plánu! Stěžejní letouny: F-16C Block 50, Barak II a MiG-29SMT a stíhačky pro další země. Itálie získala maďarskou větev, která zahrnuje 11 bojových vozidel počínaje Csabou a konče KF41, jakož i 3 vrtulníky. První jihokorejské vozidlo VIDAR, které přichází jako exportní varianta používaná v Norsku, přichází také do švédského stromu! Vylepšeny byly také vizuální efekty větru, kouře, detonací munice a další, přibyla VI. úroveň pro oceánská plavidla a 3 prémiové bitevní lodě. Jsou zde také dvě nové mapy, včetně návratu "Testovacího areálu - 2271".
Explore the Story

07 March 2023
První plavidla francouzského námořního stromu, nové a aktualizované grafické efekty a optimalizace datové struktury spolu s vystřelovacími sedadly pro vybrané moderní proudové letouny. Mezi 43 novými i modernizovanými modely bojové techniky nelze nezmínit skutečného obra - Char2, obratný vrtulník AH-6M "Little Bird" nebo první francouzský lehký křižník Duguay-Trouin!. Kromě toho všeho zimní verze mapy "Seversk", nová mapa pro fanoušky letadel - Pyreneje, a jako vždy mnoho vylepšení a oprav! Přivítejte aktualizaci "Sky Guardians"!
Explore the Story

20 December 2022

Zbrusu nová letadla 4. generace VIII. úrovně s ikonickou trojicí F-16, MiG-29 a Tornado! Výběr více než 40 nových a aktualizovaných modelů letadel, bojových vozidel a plavidel. Nové modely lodních osádek s přepracovaným hlasovým doprovodem pro námořní události, mechanika odhazování palivových nádrží, dvě nové mapy a jako vždy dlouhý seznam oprav chyb a menších aktualizací a změn! Připravte se, do War Thunderu dorazili vrcholní predátoři!

 

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info