Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie
×

Warning

Joomla\CMS\Cache\Storage\FileStorage::_deleteFolder JFolder: :delete: Could not delete folder. Path: /www/c/s/u69013/public_html/cache/com_content

Typ 74 mod G/Kai je poslední a vysoce modernizovaná verze známého japonského MBT, která kvůli své vysoké ceně byla vyrobena jen v malém počtu. V aktualizaci 1.87 se tankisté mohou těšit na šanci velet jednomu z nejočekávanějších japonských bojových vozidel, které se již brzy objeví ve War Thunderu!

 

Ve zkratce: Modernizovaná verze dobře známého japonského Typu 74, jehož modernizace vylepšila jeho bojové schopnosti.

Něco z historie

Spolu s uvedením MBT Typu 90 se věřilo, že toto velké vozidlo se vůbec nehodí pro rychlé nasazení do stísněných městských oblastí. Proto byl Typ 90 dislokován zejména na "prostorném" ostrově Hokkaidó.

To vedlo k potřebě vytvoření menšího a flexibilnějšího vozidla, které by v těchto problematických oblastech Typ 90 doplnilo. Vznikly tedy plány modernizovat existující MBT Typu 74 nejmodernější dostupnou výbavou a technologiemi.

Výsledek ve formě Typu 74 mod G/Kai v sobě zahrnoval spoustu vylepšení oproti předcházejícím verzím, z nichž většinu zdědil z Typu 90, například nejmodernější balistický počítač. Dále byla vylepšena ochrana vozidla, montáží bočních představných panelů a CBRN výbavy; mobilita také nezůstala pozadu, došlo například ke zvýšení rychlosti zpátečky.

První prototyp Typu 74 mod G/Kai byl postaven počátkem 90. let a následovala ho čtyři již sériová vozidla. Protože ale studená válka skončila a protože se celá modernizace značně prodražovala, byl projekt krátce poté opuštěn. Nakonec bylo prvních pět vyrobených Typů 74 mod G/Kai i těmi posledními. Tato vozidla jsou zařazena ve výzbroji JGSDF dodnes.

Ve War Thunderu bude Typ 74 mod G/Kai novým japonským vozidlem 6. úrovně, tankistům dostupné jako součást speciálního bundlu v našem online obchodě. Ve srovnání s již existující verzí Typu 74 ve hře nabízí mod G/Kai tankistům lepší ochranu díky bočním "sukýnkám" a vyšší rychlost zpátečky a zároveň díky svému prémiovému statutu zásadně urychluje postup japonským tech. stromem bojových vozidel!

Ačkoliv je tank vyzbrojen stejným a excelentním dělem L7A3 ráže 105 mm, spolu s vydáním aktualizace 1.87 bude jeho palebná síla dále vylepšena - dostupností silnější munice typu APFSDS. Jak Typ 74, tak Typ 74 mod G/Kai získá přístup k náboji Typu 93 APFSDS, který je schopný prorazit až 405mm homogenní pancíř na krátkou vzdálenost. Díky vysoké penetrační síle tohoto nového subkaliberního projektilu byste neměli mít problém bojovat i s těmi nejsilněji opancéřovanými MBT na bojišti.

Vylepšení palebné síly doplňuje menší modernizaci ochrany. Konkrétně byly na boky tanku namontovány představné pancéřové desky o tloušťce 10 mm, které pokrývají velkou část boků stroje. Ty vám sice asi nepomůžou proti kinetické munici, ale dokáží předčasně detonovat přilétající munici s chemickou (HEAT/HESH) hlavicí.

Motorová výbava zůstala nezměněna a tank tedy pohání stejný naftový motor Mitsubishi o výkonu 720 koní; rozdílem je u Typu 74 mod G/Kai druhý rychlostní stupeň zpátečky, díky kterému vozidlo dosahuje vyšší rychlosti směrem vzad. Tyto úpravy mají za následek velkou výhodu zejména v městském prostředí, kdy se celý proces vyjetí, výstřelu a zajetí zpět do krytu mnohem více zrychlí.

Už si můžete předobjednat japonská prémiová vozidla z aktualizace 1.87!

Předobjednávka - Typ 74 mod G/Kai balíček
Pre-order - Type 74 mod G/Kai Pack
Obsahuje:
 • Typ 74 mod G/Kai (6. úroveň, Japonsko) - dostupný po vydání aktualizace 1.87;
 • 2000 Zlatých orlic;
 • Prémiový účet na 15 dnů;
 • Předobjednávkový bonus: unikátní emblém "JGSDF Fuji School Brigade Tank School Unit";
 • Předobjednávkový bonus: unikátní titul "Fuji School Brigade".


   
Předobjednávka - JASDF Sabre balíček
Pre-order - JASDF Sabre Pack
Obsahuje:
 • F-86F-40 Sabre (5. úroveň, Japonsko) - dostupný po vydání aktualizace 1.87;
 • 2000 Zlatých orlic;
 • Prémiový účet na 15 dnů;
 • Předobjednávkový bonus: unikátní titul "Sky dragon";
 • Předobjednávkový bonus: unikátní emblém "6th JASDF squadron emblem";
 • Předobjednávkový bonus: kamufláž velitele aerobatického týmu "Blue Impulse" (dostupná jen jako předobjednávka).
"Typ 74 a JASDF Sabre" předobjednávkový bundl
Obsahuje:
 • Předobjednávka - JASDF Sabre balíček;
 • Předobjednávka - Typ 74 mod G/Kai balíček
   

Chtěli bychom poděkovat našim partnerům z DMM Games za pomoc s hledáním materiálů, díky kterým bychom nebyli schopni tento tank pořádně vytvořit.

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com</p


0
0
0
s2sdefault

You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

19 March 2019

Před nějakou dobou jsme publikovali devblog o zavedení systému hodnocení do automatických turnajů. Zatímco čtete tyto řádky, účastníci turnajů získávají své body hodnocení a tvoří žebříčky napříč herními módy - to nám dovolilo vytvořit systém "War Thunder ligy" - sestavy turnajů rozdělené do tří divizí podle turnajového hodnocení hráčů.

Explore the Story

Novinky

11 May 2019

8. května 1945 začaly spojenecké síly, které bojovaly na západní frontě slavit "Den vítězství", nebo "Den vítězství v Evropě". Ve většině dříve okupovaných měst v západní Evropě byly vyvěšeny vlajky a prapory, oslavující poražení nacistické válečné mašinérie.

Explore the Story

11 May 2019

Jsou tu nové plastikové modely z War Thunderu od Italeri

Explore the Story

05 May 2019

Láska je Láska a kvitne aj v -CSM-, Veronika a Petr si povedali svoje ÁNO! A dňa 27.4.2019 vleteli do spoločnej hry manželského života, začali hrať nový COOP LeveL, my im srdečne gratulujeme! Obom pri hraní novej hry želáme presnú mušku a vietor do plachiet :)

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

19 May 2019

V aktualizaci 1.89 se konečně objeví italský prémiový tank 6. úrovně!

OF-40 byl prvním poválečným italským bitevním tankem. Ty byly následně vyváženy do SAE, kde sloužily ještě donedávna.

Explore the Story

19 May 2019

Toto je prémiová verze populárního francouzského tanku. Tato exportní verze dostala několik vylepšení včetně... stabilizátoru!

Explore the Story

17 May 2019

Po analýze zpětné vazby za prvních pár dnů Světové války ve War Thunderu bychom rádi níže odpověděli na některé z nejpopulárnějších otázek a také řekli něco o chybách, které plánujeme v nejbližších aktualizacích opravit.

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  14 December 2018

  Opäť sme sa dočkali zaujímavých noviniek a vylepšení, ktoré určite nielen užívateľ Radeon GPU ocení. AMD zapracovalo v niekoľkých oblastiach a prináša výrazne vylepšený "Overlay", teda prekrytie rozhraním, kedy počas hrania, streamovanie a pod. Máte prístup k priamemu ovládanie viacerých prvkov, vrátane výkonu grafiky (Wattman), je možné sledovať výkon a rad ďalších vecí.

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info