Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Admiral Graf Spee byl jedním ze tří těžkých křižníků třídy Deutschland, postavených pro německé námořnictvo v meziválečném období jako náhrada za stará válečná plavidla. V aktualizaci War Thunderu 1.95 “Northern wind” se kapitáni mohou těšit na velení nad legendárním ‘Panzerschiffem’, který do hry zamíří ve formě prvního německého plavidla V. úrovně!

 

Ve zkratce: Unikátní německý meziválečný těžký křižník, kombinující průměrnou mobilitu s vynikající palebnou silou.

Admiral Graf Spee, těžký křižník, Německo, V. úroveň.

Klady

 • Největší ráže děl ve hře
 • Velká osádka
 • Dobrá odolnost

Zápory

 • Průměrná mobilita
 • Slabá protiletadlová obrana
   
 

Po 1. sv. válce byl německé námořnictvo značně omezeno podmínkami stanovenými Versailleskou smlouvou. Počátkem 20. let se některé z nejdéle sloužících plavidel Reichsmarine začaly věkem blížit svému vyřazení. V roce 1920 tak začaly předběžné práce na náhradě, které se naplno rozeběhly v roce 1923.

 

Němečtí inženýři byli omezeni výtlakem a typem lodi a experimentovali tak s několika rozdílnými designy. Koncem 20. let se začala rýsovat finální konstrukce přezdívaná ‘Panzerschiff’ díky použití děl velké ráže na relativně lehce pancéřovaném, ale mobilním trupu. Politická i ekonomická destabilizace Německa ale měla negativní dopad na projekt a oddálila jeho dokončení.

 

Prakticky po deseti letech prací byla schválena konstrukce nové třídy křižníků Deutschland, kdy byl kýl vedoucí lodi třídy položen v únoru 1929. Admiral Graf Spee byl třetí a také poslední objednanou lodí třídy Deutschland, její kýl byl položen v říjnu 1932 a loď byla uvedena do služby v roce 1936.

 

Admiral Graf Spee si na svou relativně krátkou bojovou službu prošel mnoha konflikty. V meziválečném období se loď účastnila zejména neintervenčních hlídek poblíž španělského pobřeží během tamní občanské války. Po vypuknutí 2. sv. války byl Graf Spee vyslán do jižního Atlantiku k lovu obchodních lodí, kde byla loď po osudové bitvě o ústí Rio de la Plata v prosinci 1939 poslána ke dnu kvůli utrpěnému poškození.

 

Ve War Thunderu bude Admiral Graf Spee prvním plavidlem V. úrovně v německém námořním stromě v nadcházející aktualizaci 1.95 “Northern wind”. Na rozdíl od ostatních plavidel ve hře, i za hranicemi německého tech. stromu námořnictva, je Admiral Graf Spee historicky velmi unikátní loď - podobně unikátní roli zaujme i ve War Thunderu, hned po vydání nadcházející velké aktualizace hry.

 

Hlavním rozdílem mezi plavidly třídy Deutschland ve srovnání s ostatními křižníky je jejich poměrně unikátní kombinace silné výzbroje s průměrnou ochranou a mobilitou. K tomu druhému se v tomto devblogu vrátíme pozděj, teď se zaměříme na to nejzásadnější, co Graf Spee nabízí - samozřejmě palebnou sílu!

 

image
image

 

Admiral Graf Spee je primárně vyzbrojen párem trojitých 283mm (11’’) věží, umístěných na přídi a zádi. Díky tomu se Admiral Graf Spee stane novým držitelem rekordu ve War Thunderu co se týče ráže děla. To přirozeně znamená, že potenciální kapitáni této lodi budou mít k dispozici značnou palebnou sílu, i když za cenu rychlosti střelby, protože hlavní děla Graf Spee mohou střílet jednou za přibližně 24 vteřin.

 

Kromě toho je Admiral Graf Spee také vyzbrojen impozantní soustavou dodatečné výzbroje, do které patří osm 150mm děl, tři dvojitá 105mm protiletadlová děla a dva čtverné 533mm torpédomety - to vše určitě přijde ke slovu na krátkou vzdálenost a slouží zároveň jako spolehlivá záloha za hlavní děla.

cruiser_admiral_graf_shpee_01_1280h720_7
Stáhnout tapetu:

Kuriozita: Lodě třídy Deutschland byly často označovány jako "kapesní bitevní lodě" - tento termín jim dali Britové kvůli přehnané velké primární výzbroji ve srovnání se zbylými charakteristikami plavidla.

 

Oproti výzbroji jsou zbylé charakteristiky lodi Graf Spee veskrze průměrné. Například pancéřování tvoří 100mm obvodový pás a 150 mm oceli pak chrání můstek a předky věží. I když to není to nejlepší pancéřování ve hře, pomůže v bitvě eliminovat nějaké poškození, zatímco osádka lodi čítající 1175 námořníků udrží lod bojeschopnou i během dlouhých a intenzivních soubojů.

 

cruiser_admiral_graf_shpee_04_1280h720_4

 

cruiser_admiral_graf_shpee_06_1280h720_c

 

cruiser_admiral_graf_shpee_08_1280h720_6

 

Navíc nebude Admiral Graf Spee ani tím nejrychlejším křižníkem ve hře. O jeho pohon se stará osm naftových motorů, produkujících až 56 tisíc koní, díky kterým loď dokáže plout max. rychlostí okolo 29,5 uzlů (54,6 km/h). Budoucí velitelé lodi Graf Spee by proto neměli v boji moc spoléhat na komplexní manévry, ale spíše využít co nejlépe její smrtící palebnou sílu a podporovat tým ze zadních pozic.

 

Admiral Graf Spee dorazí do War Thunderu v nadcházející aktualizaci 1.95 “Northern wind” a bude dostupný všem kapitánům jako první německé plavidlo V. úrovně. Mezitím sledujte bedlivě novinky, ať vám neunikne nic nového z chystané aktualizace. Do té doby přejeme klidné moře a šťastný lov, kapitáni!

 

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

01 August 2020

Od 7.8.2020 od 13:00 do 31.8.2020 do 13:00

Získejte hvězdy⭐ plněním úkolů maratonu. Čím více hvězd získáte, tím víc cen dostanete: prémiové a eventové stroje, speciální emblémy ze série "Mýtická stvoření" a dekorace "Zbraně"!

 

Explore the Story

27 May 2020

S vydáním aktualizace War Thunderu “Starfighters” začínáme s betatestem italského námořnictva - Regia Marina! Během testování bude testerům k dispozici výzkum i nákup italských plavidel bez omezení - testerem se rozumí hráč, který splnil speciální úkoly, nebo si koupil alespoň jeden z balíčků, které s sebou nesou přístup k testování.

Explore the Story

26 May 2020

WAR THUNDER PŘEDSTAVUJE velkou aktualizaci „Starfighters“

Představujeme War Thunder: Starfighters, zbrusu novou velkou aktualizaci, která přináší italské námořnictvo, japonské vrtulníky, několik ikonických proudových letadel, včetně slavné rodiny F-104! Čekají na vás nová bojová vozidla, přepracované mapy a mnoho vylepšení, oprav a spousta dalších překvapení!

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

02 September 2020

Představujeme War Thunder: Ohnivý déšť, zbrusu novou velkou aktualizaci, která přináší více než 30 nových strojů, včetně proudových bitevníků Jaguar, dlouho očekávané P-47 Thunderbolt "Razorback", dvě nové verze bitevního tanku T-72B a mnoho nových letadel, bojových vozidel a plavidel!

Explore the Story

07 June 2020

Silně modernizovaný sovětský „veterán“ s cílem zvýšit jeho palebnou sílu. Seznamte se s novým svazovým strojem - BMP-2M Berežok s novými PTŘS, které mohou být vypuštěny po dvou.

Explore the Story

25 May 2020

USS Cleveland je americký lehký křižník z druhé světové války a zároveň vedoucí loď vůbec nejpočetnější třídy lehkých křižníků. Již brzy dostanou kapitáni War Thunderu do rukou šanci převzít velení nad touto americkou válečnou lodí, která do hry dorazí v aktualizaci Starfighters!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info