Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Aktualizace je již opravdu za rohem, a proto se tentokrát zaměříme na top-tier švédské letouny. Představujeme proudové letadlo SAAB J32B Lansen, které bude dostupné ve dvou variantách - přepadová stíhačka a bitevník.

J32B Lansen, stíhací letadlo, Švédsko, VI. úroveň

Klady

 • Silná výzbroj
 • Střely vzduch-vzduch
 • Vzdušná brzda

Zápory

 • Podzvuková rychlost

 

image
image

 

Ve Švédsku si vždycky drželi povědomí o aktuálních trendech ve vojenském letectví. Když si přední výrobci vojenské techniky uvědomili nepopíratelnou převahou proudových strojů nad pístovými, začali sami pracovat na vývoji nového typu motoru. Projekt nového bojového letounu začal nejdříve jako bitevník - zamýšlená náhrada za lehké bombardéry a bitevníky z období druhé světové války. Protože vývoj švédských motorů nepostupoval podle plánů, byly první letouny typu 32 vybaveny licenčními britskými motory Avon se švédským přídavným spalováním. Proudový bitevník s označením A32 A byl vyráběn mezi roky 1955-1958 a jednalo se o plně moderní bitevní letadlo. Letoun byl vybaven čtveřicí 20mm kanónů v přední části trupu. Tak jak by se u bitevníku dalo čekat, je na výběr z bohaté nabídky určené pro dvanáct závěsů pod křídly: různé bomby (až 600 kg/kus), až 24 neřízených raket různých ráží, včetně 12 protilodních střel, nebo páru protilodních řízených střel Rb04 s aktivním radarovým naváděním.

 

Souběžně probíhal i vývoj přepadové stíhací verze, která vzlétla poprvé v lednu 1957. Stíhačka J32B se od své bitevní sestřičky poměrně dost odlišovala, zejména silnějším motorem a jiným zaměřením výzbroje. Motor byl také licenční - tentokrát se jednalo o motor Avon MK. 74A se švédským přídavným spalováním, který dokázal v tahu vyvinout o asi 2000 kg více, než motor A32 A. Nový motor vyžadoval úpravy geometrie a konstrukce nasávání vzduchu a výdechu proudového motoru. Přepadová verze dostala i silnější hlavňovou výzbroj - tu tvoří čtveřice 30mm kopií britských kanónů ADEN. Pro podvěsnou výzbroj jsou k dispozici jen čtyři závěsníky, ale existuje možnost pod ně podvěsit řízené střely vzduch-vzduch: konkrétně se jedná o americký AIM-9B Sidewinder. Pro ničení pozemních cílů můžete pod stíhačku navěsit i neřízené rakety. Švédské letectvo si objednalo 120 letounů J32B, které zůstaly ve službě do roku 1973, po boku moderních nadzvukových letounů.

news_saab_j32b_com_a49fb3986b0b3f49a6722
Stáhnout tapetu:

V naší hře se z J32B stane, alespoň v čase vydání aktualizace 1.95 “Northern Wind”, vrchol švédského leteckého stromu, kde ho najdete na VI. úrovni. Protože se jedná o přepadový stroj, překonává výzbrojí většinu svých kolegů na podobném BR a je oproti nim jen mírně pomalejší (a i tehdy jen vůči některým). Ano, J32B neprorazí zvukovou bariéru, ačkoli se k ní velmi blízko přiblíží, se svou max. rychlostí 1145 km/h. Letoun je dobře ovladatelný, má brzdící štít pro ostré manévry a samozřejmě vynikající zbraně. 4x30mm kanóny nabízí hustou palebnou přehradu s jasnou a předvídatelnou balistikou. Kromě toho jsou na palubě i Sidewindery - velmi vzácný a příjemný bonus pro úvodní letadlo VI. úrovně, který zároveň znamená, že se můžete ve vzduchu utkat s čímkoliv! I když je těžce vyzbrojená A32A o dost lepší volbou pro kombinované bitvy, J32B je čistokrevným vzdušným lovcem!

 

saab_j32b_02_1280h720_a54d1281a338feb58f

saab_j32b_05_1280h720_e52ddd66d2ba62aaca

saab_j32b_06_1280h720_b15c5432b641a44ad2

 

J32B - jedna z nejlepších podzvukových stíhaček ve hře - se objeví v aktualizaci 1.95 “Northern Wind” velmi, velmi brzy. Zůstaňte na příjmu!

Připomínáme, že majitelé relevantních balíčků dřívějšího přístupu dostanou možnost zkoumat celý švédský strom letectva v nadcházející aktualizaci 1.95 "Northern wind".

 

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

01 August 2020

Od 7.8.2020 od 13:00 do 31.8.2020 do 13:00

Získejte hvězdy⭐ plněním úkolů maratonu. Čím více hvězd získáte, tím víc cen dostanete: prémiové a eventové stroje, speciální emblémy ze série "Mýtická stvoření" a dekorace "Zbraně"!

 

Explore the Story

27 May 2020

S vydáním aktualizace War Thunderu “Starfighters” začínáme s betatestem italského námořnictva - Regia Marina! Během testování bude testerům k dispozici výzkum i nákup italských plavidel bez omezení - testerem se rozumí hráč, který splnil speciální úkoly, nebo si koupil alespoň jeden z balíčků, které s sebou nesou přístup k testování.

Explore the Story

26 May 2020

WAR THUNDER PŘEDSTAVUJE velkou aktualizaci „Starfighters“

Představujeme War Thunder: Starfighters, zbrusu novou velkou aktualizaci, která přináší italské námořnictvo, japonské vrtulníky, několik ikonických proudových letadel, včetně slavné rodiny F-104! Čekají na vás nová bojová vozidla, přepracované mapy a mnoho vylepšení, oprav a spousta dalších překvapení!

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

02 September 2020

Představujeme War Thunder: Ohnivý déšť, zbrusu novou velkou aktualizaci, která přináší více než 30 nových strojů, včetně proudových bitevníků Jaguar, dlouho očekávané P-47 Thunderbolt "Razorback", dvě nové verze bitevního tanku T-72B a mnoho nových letadel, bojových vozidel a plavidel!

Explore the Story

07 June 2020

Silně modernizovaný sovětský „veterán“ s cílem zvýšit jeho palebnou sílu. Seznamte se s novým svazovým strojem - BMP-2M Berežok s novými PTŘS, které mohou být vypuštěny po dvou.

Explore the Story

25 May 2020

USS Cleveland je americký lehký křižník z druhé světové války a zároveň vedoucí loď vůbec nejpočetnější třídy lehkých křižníků. Již brzy dostanou kapitáni War Thunderu do rukou šanci převzít velení nad touto americkou válečnou lodí, která do hry dorazí v aktualizaci Starfighters!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info