Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

První americký vedoucí torpédoborec - Phelps - bude se svou vylepšenou protiletadlovou výzbrojí odměnou účastníkům Světové války.

 

image
image
Něco z historie

V roce 1920 v USA vyvstala silná potřeba vybavit své flotily tzv. vedoucími torpédoborci, tedy většími a lépe vyzbrojenými vlajkovými loděmi pro své flotily torpédoborců. V době konání londýnské námořní konference se armáda snažila přesvědčit vládu o potřebě těchto plavidel. Vedoucí představitelé argumentovali, že země má již dostatečné množství standardních torpédoborců. Na této konferenci byla nakonec definována vrchní hranice výtlaku pro vedoucí torpédoborce ve formě 1850 tun, což vedlo k zahájení vývoje nového typu plavidla, které by odpovídalo těmto novým mezinárodním vojenským standardům. Předběžný návrh nové velící lodě byl připraven v listopadu 1930. Po bezmála roce a půl konzultací a vyjednávání byla schválena konečná podoba. S výtlakem 1850 tun nesla loď osm 127mm děl, dva čtverné 28mm kanóny (chicagská piána), 2*4 torpédomety a lehké, půlpalcové pancéřování. Z plánovaných osmi plavidel třídy Porter bylo všech osm torpédoborců uvedeno do výzbroje v roce 1937.

Setkání s válečnou realitou odhalilo několik závažných problémů těchto nových vedoucích plavidel, z nichž ten největší byla prakticky neexistující protiletadlová výzbroj. 127mm hlavní děla nejsou univerzální a síla dvou "chicagských pián" byla proti leteckým útokům skoro směšná. Plavidla třídy Porter si prošla dvěma velkými modernizacemi, které měly obě za cíl zvýšit palebnou sílu těchto vedoucích torpédoborců. V roce 1944 již lodě vypadaly úplně jinak. Zastaralá 127mm děla byla nahrazena víceúčelovými, jejichž počet byl snížen na pět děl ve třech věžích. Loď dostala Loď získala impozantní protiletadlovou výzbroj - jeden čtverný a dva dvojité 40mm Boforsy, šest 20mm Oerlikonů a další velkorážné kulomety. Kromě výzbroje byly přepracovány i jednotlivé paluby: můstek byl předělán, výška zadní nástavby byla snížena a také byla odstraněna záložní torpéda. Lodě třidy POrter sloužily v této formě až do konce války. V několika následujících letech poté byla tato plavidla vyřazena ze služby.

S radostí představujeme jednoho z typických zástupců třídy Porter - Phelps. Tento vedoucí torpédoborec bude jako odměna pro účastníky nové sezóny Světové války. Phelps určitě vypadá mezi ostatními torpédoborci III. úrovně jako univerzální a promyšlené plavidlo bez zjevných nedostataků. Hlavní výzbroj tvoří pět 127mm děl - v tomto okamžiku se jedná o jedny z nejlepších děl této ráže ve hře.

Stáhnout tapetu:

Torpédová a protiponorková výzbroj stojí také za zmínku - 533mm torpéda, hlubinné nálože a jejich výmetnice. Phelps má jako ostatní torpédoborce slušnou max. rychlost i lehké pancéřování k tomu. Speciální zmínku zaslouží jeho protiletadlová výzbroj.

Phelps udrží nebe nad hlavou čisté, pomocí různorodé výzbroje různých ráží: 40mm autokanony Bofors, 20mm kanony a velkorážné kulomety jsou rozmístěny po palubách a nástavbách tak, aby mohly pokrýt palebnou přehradou libovolný úhel útoku.

 
 

Phelps je vedoucí torpédoborec, se kterým se krásně hraje. Je také dobře vyzbrojený a chráněný před vzdušnými útoky. Tato loď slibuje svým velitelům spoustu hodin zábavy bez zjevných technických omezení, Jedna z nejlepší lodí své třídy - Phelps, je skvělou odměnou pro fanoušky Světové války.


tým War Thunderu

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

01 August 2020

Od 7.8.2020 od 13:00 do 31.8.2020 do 13:00

Získejte hvězdy⭐ plněním úkolů maratonu. Čím více hvězd získáte, tím víc cen dostanete: prémiové a eventové stroje, speciální emblémy ze série "Mýtická stvoření" a dekorace "Zbraně"!

 

Explore the Story

27 May 2020

S vydáním aktualizace War Thunderu “Starfighters” začínáme s betatestem italského námořnictva - Regia Marina! Během testování bude testerům k dispozici výzkum i nákup italských plavidel bez omezení - testerem se rozumí hráč, který splnil speciální úkoly, nebo si koupil alespoň jeden z balíčků, které s sebou nesou přístup k testování.

Explore the Story

26 May 2020

WAR THUNDER PŘEDSTAVUJE velkou aktualizaci „Starfighters“

Představujeme War Thunder: Starfighters, zbrusu novou velkou aktualizaci, která přináší italské námořnictvo, japonské vrtulníky, několik ikonických proudových letadel, včetně slavné rodiny F-104! Čekají na vás nová bojová vozidla, přepracované mapy a mnoho vylepšení, oprav a spousta dalších překvapení!

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

02 September 2020

Představujeme War Thunder: Ohnivý déšť, zbrusu novou velkou aktualizaci, která přináší více než 30 nových strojů, včetně proudových bitevníků Jaguar, dlouho očekávané P-47 Thunderbolt "Razorback", dvě nové verze bitevního tanku T-72B a mnoho nových letadel, bojových vozidel a plavidel!

Explore the Story

07 June 2020

Silně modernizovaný sovětský „veterán“ s cílem zvýšit jeho palebnou sílu. Seznamte se s novým svazovým strojem - BMP-2M Berežok s novými PTŘS, které mohou být vypuštěny po dvou.

Explore the Story

25 May 2020

USS Cleveland je americký lehký křižník z druhé světové války a zároveň vedoucí loď vůbec nejpočetnější třídy lehkých křižníků. Již brzy dostanou kapitáni War Thunderu do rukou šanci převzít velení nad touto americkou válečnou lodí, která do hry dorazí v aktualizaci Starfighters!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info