Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

Su-7B byl vyvinutý jako nový typ bitevníku - stíhací bombardér. Sovětský svaz dostane v nadcházející aktualizaci nové bitevní letadlo - první proudový letoun ze slavné bitevní rodiny Suchojů!

Su-7B, bitevní letoun, SSSR, VI. úroveň

Klady

 • Dobrá letová rychlost v rovině
 • Různorodá podvěsná výzbroj

Zápory

 • Průměrná ovladatelnost
 • Bez řízené výzbroje
Něco z historie

S překotným rozvojem proudového letectví začaly pístové stroje velmi rychle zaostávat; vznikla potřeba nové třídy frontových letadel - stíhacích bombardérů. V Sovětském svazu nahradily pístové bitevníky IL-10 stíhačky MiG-15 a MiG-17, ale bylo očividné, že pro roli stíhacího bombardéru bude zapotřebí specializovaný stroj. Tím nejvhodnějším kandidátem se jevila stíhačka Suchoj Su-7, která posloužila jako výstupní bod pro vývoj nového stíhacího bombardéru. Koncem roku 1958 byl připraven první prototyp s novým motorem AL-7F-1. Po následující dva roky leotun prošel intenzivními zkouškami a úpravami a v roce 1960 začala jeho sériová výroba. Z původně plánovaných 431 strojů Su-7B jich nakonec 344 našlo uplatnění u 25 různých jednotek. Od počátku 70. let minulého století začaly být letouny Su-7B nahrazovány modernějšími verzemi a modely.

image
image

V naší hře se Su-7B objeví v aktualizaci Starfighters na VI. úrovni tech. stromu sovětského letectva. Tímto letadlem načínáme větev bitevníků Suchoj - dobře známých letadel, které se v moderní době zúčastnily spousty ozbrojených konfliktů.

Su-7B je nadzvukový bitevník, velice efektivní pro podporu pozemních vojsk a ničení nepřátelských vrtulníků, kterému ale chybí řízené střely vzduch-vzduch pro boj s přepadovými letouny. Su-7B dosahuje max. rychlosti skoro Mach 2 (více než 2150 km/h), při které má ale očividné problémy s obratností. Ofenzivní výzbroj letounu tvoří dvojice 30mm kanónů NR-30 se zásobou 80 nábojů na hlaveň. Ty se skvěle hodí k ničení vrtulníků, i lehce obrněných vozidel.

Stáhnout tapetu:

Podvěsná výzbroj stojí za to. Její celková hmotnost je poměrně nízká - až dvě tuny, ale zato je velmi různorodá. K dispozici jsou pumy v konfiguracích 4x250 kg a 4x500 kg, raketnice s raketami S5K (64 raket celkově) - a pro hru novinka - APHE rakety S-3K (28 v jeden moment) a také obrovské rakety S-24 (maximálně čtyři). Tento letoun byl zkonstruován s cílem uštědřit maximum poškození ve vysoké rychlosti jednomu až dvěma cílům v linii náletu. Zasáhněte, naberte výšku, skryjte se před protiletadlovou palbou a - zasáhněte znovu!

 
 

Su-7B je velmi dobré letadlo do kombinovaných bitev nebo do misí typu Nálet na nejvyšších úrovních leteckých bitev. Není to dokonalý stroj, ale ve hře má svůj funkci a účel. Su-7B se objeví v našich hangárech spolu s vydáním aktualizace War Thunder: Starfighters, která je již za rohem. Uvidíme se tam!

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

01 August 2020

Od 7.8.2020 od 13:00 do 31.8.2020 do 13:00

Získejte hvězdy⭐ plněním úkolů maratonu. Čím více hvězd získáte, tím víc cen dostanete: prémiové a eventové stroje, speciální emblémy ze série "Mýtická stvoření" a dekorace "Zbraně"!

 

Explore the Story

27 May 2020

S vydáním aktualizace War Thunderu “Starfighters” začínáme s betatestem italského námořnictva - Regia Marina! Během testování bude testerům k dispozici výzkum i nákup italských plavidel bez omezení - testerem se rozumí hráč, který splnil speciální úkoly, nebo si koupil alespoň jeden z balíčků, které s sebou nesou přístup k testování.

Explore the Story

26 May 2020

WAR THUNDER PŘEDSTAVUJE velkou aktualizaci „Starfighters“

Představujeme War Thunder: Starfighters, zbrusu novou velkou aktualizaci, která přináší italské námořnictvo, japonské vrtulníky, několik ikonických proudových letadel, včetně slavné rodiny F-104! Čekají na vás nová bojová vozidla, přepracované mapy a mnoho vylepšení, oprav a spousta dalších překvapení!

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

02 September 2020

Představujeme War Thunder: Ohnivý déšť, zbrusu novou velkou aktualizaci, která přináší více než 30 nových strojů, včetně proudových bitevníků Jaguar, dlouho očekávané P-47 Thunderbolt "Razorback", dvě nové verze bitevního tanku T-72B a mnoho nových letadel, bojových vozidel a plavidel!

Explore the Story

07 June 2020

Silně modernizovaný sovětský „veterán“ s cílem zvýšit jeho palebnou sílu. Seznamte se s novým svazovým strojem - BMP-2M Berežok s novými PTŘS, které mohou být vypuštěny po dvou.

Explore the Story

25 May 2020

USS Cleveland je americký lehký křižník z druhé světové války a zároveň vedoucí loď vůbec nejpočetnější třídy lehkých křižníků. Již brzy dostanou kapitáni War Thunderu do rukou šanci převzít velení nad touto americkou válečnou lodí, která do hry dorazí v aktualizaci Starfighters!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info