Novinky Aktualizácie

Posledné správy + aktualizácie

M14/41 navazuje na italský střední tank M13/40, který měl nahradit svého mechanicky zastaralého předchůdce. Již brzy budou moci tankisté podpořit své spoluhráče v M14/41, který se do hry dostane jako součást italského stromu bojových vozidel v aktualizaci War Thunderu 1.85!

 

Stručně: Lehce obrněný střední tank na nízké úrovni, vybavený 47mm protitankovým dělem.

Něco z historieshow

Široké nasazení tanků M13/40 v Jugoslávii, Řecku a severní Africe odkrylo velký počet mechanických a kvalitativních problémů. Italští konstruktéři tak začali pracovat na nápravě. Místo vyvinutí kompletně nového vozidla jako náhrady za M13/40 se inženýři z Fiat-Ansaldo rozhodli pokusit vylepšit stávající konstrukci M13/40 a vyřešit při tom co nejvíce problémů. Výsledkem byl nový tank M14/41. Ten je velmi podobný svému předchůdci, oproti tanku M13/40 se většina změn nachází uvnitř. Tyto změny zahrnují nový, o něco výkonnější motor a převodovku, lepší vzduchové filtry, kabeláž a další. Výroba byla rychle odsouhlasena a započala v srpnu 1941 s tím, že již vyrobené trupy M13/40 byly vylepšeny na standard M14/41. První kusy dorazily k frontovým jednotkám v severní Africe koncem téhož roku, ale bojů se tam zůčastnilo jen omezeně. M14/41 byl vyráběn jen krátký čas, ale i přesto se jich vyrobilo skoro 700.

image
image

Ve War Thunderu bude M14/41 čekat na tankisty na 2. úrovni italského stromu bojových vozidel, který se objeví ve hře v nadcházející aktualizaci 1.85. Tento tank je na srovnatelný s dalšími tanky stejné úrovně a určitě přijde vhod začátečníkům i pokročilým tankistům při šplhání italským stromem bojových vozidel.

Vyzbrojen 47mm protitankovým dělem rakouského původu, je M14/41 dobře vybaven na boj s drtivou většinou protivníků, se kterými se může potkat. Je nutné ale počítat s tím, že se průrazné parametry děla značně zhoršují za hranicí 500 metrů. Proto doporučujeme bojovat s nepřáteli na kratší vzdálenosti, kde toto 47mm dělo podává nejlepší výsledky.

Kuriozita: Omezený počet ukořistěných M14/41 bylo krátce ve výzbroji britských a australských vojáků.

image
Stáhnout tapetu:

Když přijde na pohyb po bojišti, nebude M14/41 úplně na hrotu útoku, ale zároveň ani nebude zaostávat. Pohání ho naftový motor o výkonu 125 koní, díky kterému může M14/41 dosáhnout max. rychlosti až 33 km/h. Průměrná mobilita kombinovaná s palebnou silou nejlépe se hodící pro boj na blízko dělá z tohoto vozidla ideální stroj pro podporu spoluhráčů v těch nejlítějších bojích.

Abyste uprostřed bitevního pole přežili, potřebujete určitý stupeň pancéřové ochrany. Stejně jako spousta dalších vozidel této úrovně, ani M14/41 není nijak zvlášť opancéřovaný - nejsilnější místo dosahuje 30 mm (na věži zepředu až 45 mm). To stačí pro ochranu před velkorážnými kulomety, ale protitanková děla nebudou mít velký problém prorazit pancíř M14/41.

image
image

Proto by se jeho budoucí velitelé měli vyhýbat nepřátelské palbě co nejvíce to jde a také využívat všechno dostupné krytí. Pokud ne, může to vést k velmi předčasnému konci, protože na vyřazení čtyřčlenné osádky stačí jedna dobře umístěná střela!

M14/41 najdete na 2. úrovni tech. stromu italských bojových vozidel v nadcházející aktualizaci War Thunderu 1.85. Mezitím sledujte novinky, ať vám neunikne nic, co se v další velké aktualizaci objeví ve hře. Tak zatím, tankisté!

Tým War Thunder

ZDROJ: www.WarThunder.com


You have no rights to post comments / Nemáte žiadne práva na uverejňovanie komentárov

eSport

28 May 2019

Hráči War Thunderu!

Před měsícem jsme vyhlásili Finále War Thunder ligy. Dnes představíme turnajové hodnocení nutné k účasti v těchto turnajích.

Pro účast v grandfinále a finálových turnajích Zlaté divize ligy musí hráči získat následující turnajové ohodnocení v žebříčku:

Explore the Story

31 March 2019

Hráči War Thunderu! Nedávno jsme publikovali devblog o ligovém turnajovém systému - počínaje dneškem si můžete zaregistrovat svůj tým do Ligy!

První sezóna Ligy začíná 26.3.2019 a potrvá 12 týdnů.

Explore the Story

21 March 2019

Cimrmani - Účasť v týchto turnajoch sa vám ráta do sútaže o finančné ceny ! zoznam sútaží: KLIK SEM

Zoznam eSPORT WarThunder Víkendové turnaje vyberte si turnaj na ktorom sa chcete zúčastniť, skontrolujte či máte požadovanú techniku a prihláste sa tam !

Explore the Story

Novinky

01 August 2020

Od 7.8.2020 od 13:00 do 31.8.2020 do 13:00

Získejte hvězdy⭐ plněním úkolů maratonu. Čím více hvězd získáte, tím víc cen dostanete: prémiové a eventové stroje, speciální emblémy ze série "Mýtická stvoření" a dekorace "Zbraně"!

 

Explore the Story

27 May 2020

S vydáním aktualizace War Thunderu “Starfighters” začínáme s betatestem italského námořnictva - Regia Marina! Během testování bude testerům k dispozici výzkum i nákup italských plavidel bez omezení - testerem se rozumí hráč, který splnil speciální úkoly, nebo si koupil alespoň jeden z balíčků, které s sebou nesou přístup k testování.

Explore the Story

26 May 2020

WAR THUNDER PŘEDSTAVUJE velkou aktualizaci „Starfighters“

Představujeme War Thunder: Starfighters, zbrusu novou velkou aktualizaci, která přináší italské námořnictvo, japonské vrtulníky, několik ikonických proudových letadel, včetně slavné rodiny F-104! Čekají na vás nová bojová vozidla, přepracované mapy a mnoho vylepšení, oprav a spousta dalších překvapení!

Explore the Story

Tipy, Triky

31 January 2019

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (5.diel ) | WarThunder ako hrať proti M4A3E2 Sherman

Explore the Story

14 December 2018

Epic Games sa vrhli do nového podnikania, ktoré obnáša predaj digitálnych hier. A aby nás do svojho obchodu nalákali, spustili tiež akciu na hru zadarmo.

Explore the Story

01 December 2018

[NÁVOD] Merritovo Tankové Chilli (4.diel ) | WarThunder Video Návod si vysvetľujeme Munícia vs Pancier

Explore the Story

Aktualizácie

07 June 2020

Silně modernizovaný sovětský „veterán“ s cílem zvýšit jeho palebnou sílu. Seznamte se s novým svazovým strojem - BMP-2M Berežok s novými PTŘS, které mohou být vypuštěny po dvou.

Explore the Story

25 May 2020

USS Cleveland je americký lehký křižník z druhé světové války a zároveň vedoucí loď vůbec nejpočetnější třídy lehkých křižníků. Již brzy dostanou kapitáni War Thunderu do rukou šanci převzít velení nad touto americkou válečnou lodí, která do hry dorazí v aktualizaci Starfighters!

Explore the Story

23 May 2020

Su-7B byl vyvinutý jako nový typ bitevníku - stíhací bombardér. Sovětský svaz dostane v nadcházející aktualizaci nové bitevní letadlo - první proudový letoun ze slavné bitevní rodiny Suchojů!

Explore the Story

Iné hry

06 February 2019

Crossout sa dočkal zaujímavých grafických vylepšení. Hra tak vyzerá krajšie.

Gaigin čochvíľa oslávi 2 roky od spustenia Free-2-Play hry Crossout. V nej si vybudujete prakticky od základov vlastné bojové auto a vydávate sa s ním do neľútostných bojov. Avšak, po novom aj s krajšou a vylepšenou grafikou.

Explore the Story

23 January 2019

Je čas na oslavu deviateho výročia! Zatiaľ čo budeme mať ďalšie podrobnosti neskôr o úplne novej epizóde, ktorú môžete zažiť a úplne nová loď, ktorú môžete získať, vieme, že chcete získať podrobnosti o tom, ako sa s touto stranou môžete zapojiť.

Explore the Story

17 January 2019

Ring of Elysium už otevřelo novou sezónu s novou mapou se sopkou

Explore the Story

Updaty

16 October 2018
 • Opravena chyba při shozu poslední pumy, kdy mohl zaměřovač změnit pozici.
 • Opravena chyba, která mohla způsobovat generování zvuku z vrtulníku i když mu neběžely motory. (zdroj).
 • Opravena chyba, která způsobovala nekorektní přepnutí pohledu kamery u vrtulníku Mi-24A po zobrazení zprávy "Střelec: cíl v mrtvém úhlu".
 • Explore the Story

  26 September 2018

  Do "Nose art" skupiny boli pridané nové obtisky s obrázkami "oči".

  Explore the Story

  HW, SW, IT

  30 May 2019

  Po dlhej medzere po vydaní PCI Express 3.0 v roku 2010 skupina PCI Special Interest Group (PCI-SIG) pripravila plán na urýchlenie vývoja a vydania následných štandardov PCIe. V nadväznosti na tento plán, koncom roka 2017 skupina vydala PCIe 4.0, ktorý zdvojnásobil šírku pásma PCIe 3.0. Teraz menej ako dva roky po PCIe 4.0 - a prvý hardvér pre tento štandard práve pristáva - skupina je opäť s vydaním špecifikácie PCIe 5.0, ktorá opäť zdvojnásobuje šírku pásma dostupnú prostredníctvom linky PCI Express.

  Explore the Story

  16 May 2019

  Holandskí špecialisti zverejnili objav nové bezpečnostné slabiny procesorov Intel. Postihuje približne 75% systémov s procesormi tejto značky ... vrátane tých najnovších posledných generácii !

  Explore the Story

  06 March 2019

  Nové Motto  "More bugs more Intel like" ?

  Intel CPU májú další MEGA Prúser - Nová díra "SPOILER" v CPU Intel překonává Specter a Meltdown, a není softwarově řešitelná !

  Explore the Story

  SME -CSM- Cimrmani, Team KTORÝ HRÁ FÉR.

  viac info

  -CSM- Finančná zbierka

  Na podporu a fungovanie -CSM-
  viac info klik sem: https://bit.ly/2N8XUyiz

  Klikny na PayPal a zadaj sumu,
  Za -CSM- Ti Ďakujeme.

  Viac info

  -CSM- TeamSpeak 3

  IP adresa1: ts.csm-clan.cz

  IP adresa2: ts.csmclan.eu

  TS3index.com

   

  Viac info

  -CSM- Informácia o nás

  Info o -CSM- klane kto je kto, historie vzniku klanu a ACS aliance

  erb kridla

  Viac info